POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
Wesele w Pałacu Sulisław
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Sulisław to miejsce niezwykłe, położone z dala od miejskiego zgiełku. Ekskluzywnie odnowiony neogotycki pałac z XVII wieku jest perłą Opolszczyzny. Położony w malowniczym parku zapewnia naszym Gościom spędzenie cudownych i niezapomnianych chwil. Na terenie naszego obiektu jedną z atrakcji jest hodowla danieli. Posiadamy liczne sale oraz piękny przypałacowy park. Jest to idealne miejsce do organizacji niezapomnianego wydarzenia.

Przyjęcie weselne może być zorganizowane zarówno w eleganckich salach i jak w komfortowym pawilonie parkowym. Rozumiejąc jak ważna to uroczystość dla Nowożeńców, Rodziców i Gości, duża wagę przykładamy do jakości usług i indywidualnej obsługi.

Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci Państwa, rodziny i przyjaciół jako absolutnie wyjątkowy.

W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy także przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacu Sulisław lub w przypałacowym parku.

Przyjęcie weselne nawet na 220 osób może być zorganizowane w pałacowych salach, komfortowym pawilonie w parku, hotelowej restauracji Arkady lub sali kongresowej.

Pałac Sulisław oddaje do dyspozycji Gości miejsca noclegowe w luksusowych pokojach i wyjątkowych apartamentach. Nasze wnętrza są zaaranżowane w klasycznym stylu, wyposażone w oryginalne antyki oraz stylizowane elementy dekoracyjne.

Pałac Sulisław
tel.669872455
email:wesele@sulislaw.pl
https://www.palacsulislaw.pl/