POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Lipowy Gościniec
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Lipowy Gościniec to kompleks restauracyjno-konferencyjny z zapleczem hotelowym, który mieści się w niedalekim sąsiedztwie Warszawy, w Otwocku Wielkim. Ta stosunkowo niewielka odległość od stolicy tworzy z naszego Gościńca doskonałą bazę dla konferencji spotkań firmowych, imprez integracyjnych, jak również miejsce na rodzinną biesiadę lub obiad przy uginających się od przaśnego jadła stołach. Otoczony zielenią lip, Lipowy Gościniec, tworzy swoistą atmosferę podróży w czasie. Goszcząc Państwa w naszych skromnych progach możemy obiecać wspaniałe widoki, cisze i pełen kontakt z naturą.

Kiedy Lipowy Gościniec zaprasza do wnętrza, czyni to nie tylko z gościnności ale i z dumy wyjątkowo urządzonych wnętrz. Każdy z naszych pokoi i apartamentów ma niepowtarzalny wystrój i nastrój.

Dominują staropolskie motywy a wszystko łączy kresowy klimat: drewniane stropy, podłogi z desek i ściany jak w starym majątku. Za oknem widać stara Polska wieś, otoczona prastarymi lipami. Całość Gościńca tworzy rodzinny krąg wewnątrz którego toczy się życie towarzyskie-czasami przenosi się ono do polskiej jadalni, czasem biesiadnej Sali, innym razem pod strzechę grilla, na świeżym powietrzu.
Lipowy Gościniec
tel.607903330
email: kontakt@lipowygosciniec.pl
http://www.lipowygosciniec.pl