POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


BEST WESTERN HOTEL FELIX***
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Trzygwiazdkowy Best Western Hotel Felix zlokalizowany jest zaledwie kilka kilometrów od Centrum stolicy, na warszawskiej Pradze. To hotel, który jest nowoczesny, elegancki i komfortowy - a przy tym zaskakuje atrakcyjną ceną. Centrum konferencyjne, a zarazem doskonałe miejsce na odpoczynek.

Best Western Hotel Felix należy do międzynarodowej sieci hoteli Best Western kierującej swoją ofertę przede wszystkim do klientów biznesowych. Hotel dysponuje wygodnymi, przestronnymi pokojami, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym oraz świetną gastronomią, co czyni z niego idealne miejsce na organizację, szkoleń, konferencji czy bankietów. Walory hotelu docenią także goście przyjeżdżający do Warszawy w celach turystycznych, którzy odnajdą tutaj komfortowe warunki do odpoczynku.

Hotelowa restauracja Nova została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, z zachowaniem przyjemnej atmosfery i ciekawej gry światłem i kolorem – dzięki temu goście odwiedzający restauracje mogą spędzić czas w kameralnej atmosferze.
Polecamy dania z różnorodnych kuchni, kontynentalnej, jak i tradycyjnej. Wiadomo, że najlepszym dodatkiem do potraw są wina – których szeroki asortyment znajdziecie Państwo w restauracji NOVA, a odpowiedniego wyboru pomoże dokonać profesjonalny personel.
Restauracja organizuje imprezy integracyjne dla firm, wesela, imprezy okolicznościowe oraz catering zewnętrzny.
BEST WESTERN HOTEL FELIX***
tel.222107000
email:hotel@bwfelix.pl
http://www.bwfelix.pl