POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


SALA WESELNA ,, POLNA RÓŻA ’’
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Sala weselna Polna Róża Legionowo – Zapraszamy wszystkich szukających oryginalnej Sali weselnej w okolicy Legionowo lub Zegrza. Nasz lokal mieści się w Łajskach przy ulicy Polnej 11.

To właśnie w naszej Sali zorganizują Państwo wymarzone przyjęcie Weselne nawet na 140 osób.
Specjalnie dla Państwa skomponowaliśmy kilka rodzajów menu weselnego z których sami Państwo wybiorą to najbardziej odpowiednie. Posiadamy warianty zarówno wystawne jak i oszczędne, a nasze menu pełne jest smacznych domowych dań idealnie wkomponowujących się w klimat wesela. Dla tradycjonalistów przyrządzimy domowe specjały polskiej kuchni zaś dla osób lubiących kuchnię nowoczesną zaserwujemy dania międzynarodowe. Wesela w naszej Sali odbywają się w formie tradycyjnych długich stołów lub w formie bufetu.

Nasze atuty to smaczne domowe dania, szeroka oferta menu z której sami wybierają Państwo ilości dań zimnych i gorących dostosowując je do swoich potrzeb, oraz zaangażowanie i doświadczenie. Wszystko to w połączeniu z piękną salą i jeszcze piękniejszą okolicą sprawia że wesela w naszym lokalu są zawsze niezapomnianym wydarzeniem do którego wszyscy goście z przyjemnością wracają we wspomnieniach.

Oferujemy również catering okolicznościowy i Weselny na terenie Warszawy.
SALA WESELNA ,, POLNA RÓŻA ’’
tel.608134259
email:biuro@polnaroza.pl
http://www.polnaroza.pl