POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Papaja Cover Band
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
PAPAJA COVER BAND – najlepsze menu muzyczne na Państwa imprezie! + DEKORACJE ŚWIATŁEM i WYTWORNICA CIĘŻKIEGO DYMU w dodatkowej ofercie!SZEŚCIORO doświadczonych muzyków, obdarzonych niekwestionowanymi umiejętnościami muzycznymi.
SZEŚCIORO najlepszych przyjaciół, doskonale znających swoje możliwości i wspólnie dzielących pasję od ponad dziesięciu lat.

SZEŚĆ składników, które, niczym przyprawa, dopełnią smaku Państwa imprezy.

PAPAJA COVER BAND to żywiołowa mieszanka młodości, fantazji, kreatywności i dobrej zabawy przypieczętowanej wysokim profesjonalizmem muzycznym. Dwoje doświadczonych i wielokrotnie nagradzanych wokalistów występujących w Must Be The Music, Bitwie na Głosy, brzmienia gitar akustycznej, elektrycznej i basowej, instrumenty klawiszowe oraz akustyczna perkusja.

Tego z pewnością nie może zabraknąć na Państwa imprezie!

Proponujemy Państwu kompletną i profesjonalną obsługę eleganckich i nowoczesnych imprez okolicznościowych, bankietów i przyjęć firmowych NA TERENIE CAŁEGO KRAJU wraz z wachlarzem dodatkowych atrakcji, spośród których warto wymienić wiele integracyjnych zabaw oraz KARAOKE LIVE z zespołem.

PAPAJA COVER BAND posiada bogaty repertuar utworów muzycznych, skomponowanych w 35-40 minutowe sety tematyczne: lata 70’te, latino, muzyka filmowa, największe przeboje lat 90’tych, polski rock, wakacyjna Ibiza, sławne duety i wiele, wiele innych, które mogą być również modyfikowane na Państwa życzenie. W przerwach zespół prezentuje muzykę mechaniczną dostosowaną do okoliczności oraz Państwa gustów.

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego pełna oferta, tak bogata muzycznie, zawiera również udostępnienie sprzętu oświetleniowego, który nada każdemu miejscu niepowtarzalny klimat a indywidualne podejście oraz lata doświadczenia scenicznego oraz obycia w branży eventowej i ślubnej pozwolą nam podzielić się z Państwem inspiracjami oraz ciekawymi rozwiązaniami.
Papaja Cover Band
tel.691884831
email:hello@papajaband.pl
http://www.akivoc.wixsite.com/papajacoverband