POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół Classic
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Muzyka jest zajęciem które wykonujemy na codzień.

Posiadamy odpowiednie wykształcenie muzyczne, kreatywnie tworzymy i urozmaicamy nasz repertuar. W naszej wieloletniej działalności muzycznej staramy się łączyć to co najlepsze w muzyce aby profesjonalnie wykonać i umilić Państwu zabawę.

Nasz zespół zapewni Państwu oprawę muzyczną: imprez okolicznościowych, wesel, bali i studniówek. Zapewnimy również oprawę ślubów i uroczystości kościelnych. Nasz program obejmuje utwory na: skrzypce, saksofon i klarnet z akompaniamentem organ. Zapewniamy oprawę 18-tek, festynów, choinek itp. imprez za pośrednictwem własnego DJ. Zespół również może wystąpić w okrojonym składzie 2 lub 3 osobowym w zależności od Państwa upodobań.

Dysponujemy bogatym repertuarem najpopularniejszych utworów ostatniego 50-cio lecia. Nasze imprezy są zawsze bardzo aktywne i dynamiczne, przeplatane licznymi konkursami i zabawami. Zawsze służymy radą, analizując Państwa potrzeby sugerujemy najlepsze rozwiązania czego wynikiem jest szczegółowy plan uroczystości.

Naszym życzeniem jest dołożyć wszelkich starań aby ten moment w Państwa życiu stał się niezapomniany dla Was i dla waszych bliskich.

Zespół Classic
tel.609280622
email:mariusz@classic.wielun.pl
http://www.classic.wielun.pl