POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół SWEET
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół Muzyczny SWEET istnieje od 2004r, powstał z miłości do muzyki, zabawy i tańca. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wesel, balów sylwestrowych, imprez okolicznościowych, studniówek, różnych zabaw tanecznych oraz plenerowych.

Zespół zyskał renomę i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Ceniony jest przede wszystkim za wysoką jakość muzyki, kulturę oraz poważne podejście do zobowiązań. Dużo pracy i serca wkładamy w doskonalenie naszego repertuaru, przez co zyskujemy coraz to większą popularność
u klientów. Polecamy bezpośredni kontakt z naszym klientem, ponieważ traktujemy go indywidualnie, a z naszej strony staramy się spełnić każde oczekiwanie.

Wiemy, że każda uroczystość jest inna, dlatego też dopasowujemy nasz repertuar do oczekiwań bawiących się gości tak, by zabawa przy naszej muzyce i w naszym towarzystwie dostarczała wiele niezapomnianych wrażeń, radości i na długo została w waszej pamięci. Nasz wysokiej jakości sprzęt oraz efekty świetlne stworzą odpowiedni nastrój do imprezy.
Zespół SWEET
tel.665815181
email:zespol.sweet@onet.pl
http://www.zespolsweet.pl