POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


SALA BANKIETOWA MELODYJNA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Co takiego nas wyróżnia? My po prostu KOCHAMY naszych Klientów. Wiemy, że ten dzień jest dla Was najważniejszym, jedynym i wymarzonym, więc dokładnie tak go traktujemy. Jesteście dla nas wyjątkowi i chcemy, byście tak się czuli.

Cena wesela w roku 2016 i 2017 od 150 zł/os.

W cenę wliczamy:
1 - wspaniałą salę weselną, elegancko udekorowaną, przestronną, przeznaczoną dla 180 osób, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. Parking na zamkniętym terenie, malowniczy ogród, w którym odpoczniecie wraz ze swoimi gośćmi po tanecznych szaleństwach.

2 - wyśmienite dania. Możecie skorzystać z naszego doświadczenia i propozycji, które od lat cieszą się uznaniem. Próbowaliście kiedyś przysmaku Podkomorzego nasyconego zapachem wędzonego sera? A sałatki nicejskiej z tuńczykiem? Wyborna i rozpływająca się w ustach. Wasi Goście będą zachwyceni, a to właśnie Wy zbierzecie gratulacje i uzanie.

3 - pokoje gościnne na miejscu, przydatne dla Gości, którzy przyjechali z daleka. Również pokój dla Was, który pozwoli na chwilę relaksu. Będzie to też świetne miejsce, w którym możecie schować prezenty i wszystko, co jest niezbędne tej nocy.

4 - profesjonalną obsługę. Każdy Gość czuje się zadowolony, gdy spędza czas w lokalu, w którym wyszkolona obsługa dba o niego na każdym kroku, a Szef Kuchni nęci kuszącymi zapachami i smakami. Istotny jest każdy szczegół, od tego by Goście mieli czyste talerze, aż po to, by niczego im nie zabrakło.

5 - zajmiemy się wszystkimi dodatkowymi atrakcjami, którymi jesteście zainteresowani. Chcecie Płonący tort?czekoladową fontannę, zapierający dech w piersiach pokaz barmański, a może zaskakujący występ iluzjonisty, czy pokaz mistrzów tańca? Te i wiele innych atrakcji zorganizujemy spacjalnie dla Was.

6 - kompleksowa obsługa. Sala weselna jest pierwszym miejscem, którego szukacie w czasie ślubnych przygotowań. Następnie sprawdzony zespół lub DJ, z którymi każde wesele jest udane, profesjonalny fotograf i kamerzysta, którzy zaskakują pomysłami. W końcu to pamiątka na całe życie. Organizacją wszystkich szczegółów zajmie się Nasza konsultantka ślubna, która stanie się nie tylko Waszym doradcą, ale również przyjacielem, który pomoże prawie w każdej sytuacji.
SALA BANKIETOWA MELODYJNA
tel.605333097
email:Sala.Bankietowa.Melodyjna@wp.pl
http://www.melodyjna.pl