POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Ata-she
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Witamy.

Zespół Ata-She istnieje od ponad dwudziestu lat. Niepowtarzalne brzmienie zespołu uzyskiwane jest na najwyższej klasy sprzęcie. Wszystkie podkłady przygotowane są przez członków zespołu, a nie przez firmy produkujące "gotowce". Żadnych mp3, podkładów karaoke, czy też innego "badziewia" używanego przez większość zespołów. Świetne wokale, "żywe"gitary, doskonałe nagłośnienie, nowowczesne oświetlenie, wieloletnie doświadczenie i wyjątkowy repertuar, dają gwarancję znakomitej, niezapomnianej zabawy.

Całość imprezy prowadzona jest na bardzo wysokim poziomie. Konkursy, zabawy dla gości, biesiada itp.Wszystko to rzecz jasna, w porozumieniu z Państwem. Wszystkie Państwa sugestie i pomysły,co do repertuaru, jak i doboru zabaw, będą uwzględnione i zrealizowane.

Gramy głównie na Dolnym Śląsku, ale dosyć często zdarzają się nam dalsze "wycieczki" (Kraków,Poznań,Katowice itd.). Jeżeli nie chcą Państwo popsuć sobie tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, dzwońcie lub piszcie, a potem już tylko wystarczy dobra kondycja i gotowość na całą noc zabawy, przy akompaniamencie naszego zespołu!
Ata-she
tel.669025534
email:@
http://www.atashe.pl