POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół Ewenement - Gramy na żywo!
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Ewenement, to nieprzypadkowa grupa muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Jeśli szukasz wykonawcy „na poziomie”, nie mogłeś lepiej trafić. Wesele, bankiety, różnego rodzaju eventy, czy koncert w stylu smooth jazz? Dostosujemy się do Twoich potrzeb, możliwości finansowych i logistycznych.

Indywidualne doświadczenia muzyczne każdego z nas owocuje pełnym profesjonalizmem i fachową oprawą każdej imprezy. Nasza przyjaźń, oraz wspólne zamiłowanie do muzyki, sprawiają, że gramy z dużym zaangażowaniem i sercem. Łączymy pasję z doświadczeniem i energię z perfekcją wykonania.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej muzyce rozrywkowej. Gramy największe przeboje muzyki pop, disco, lat 70, 80, 90, latino, współczesne hity z list przebojów - polskie i zagraniczne.
Profesjonalizm i dobrze dobrany repertuar powoduje, że w każdych okolicznościach zbieramy doskonałe recenzje i cały czas zdobywamy coraz większe uznanie odbiorców.

W podstawowym składzie zespół tworzą:

• wokal - Ewelina Gorayska
• saksofon /wokal - Katarzyna Jiruska
• instrumenty klawiszowe - Robert Wróblewski
• gitary/bas - Krzysztof Skorubski
• perkusja - Daniel Guzik
W zależności od potrzeby, gramy również w składzie sześcioosobowym z basistą.

Potrzebujesz naprawdę dobrego zespołu na imprezę, wesele, eventy, koncert – dobrze trafiłeś. Zadzwoń, napisz – jesteśmy w stanie sprostać prawie każdej muzycznej potrzebie. Zapewnimy również odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, oraz opiekę akustyka.
Ewenement - Gramy na żywo!
tel.693702948
email:kontakt.ewenement@gmail.com
http://www.ewe-nement.pl