POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Vertigo - nowoczesne wesela z pasją !
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Gwarantujemy oprawę muzyczną wesela na najwyższym poziomie ! Gramy w 100 % na żywo. Łączymy różne gatunki muzyczne, zadbamy o to aby każdy Twój gość znalazł nutkę dla siebie i nie zszedł z parkietu do rana. Przy naszych występach wyśmienicie bawią się zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy imprezy.

W naszym repertuarze znajdują się piosenki polskie oraz angielskie.

Gramy w 4 os. lub 5 osobowym składzie, z czego 3 osoby śpiewają (jeden wokal damski i dwa męskie).Na Twoje życzenie możemy powiększyć nasz skład o saksofon bądź inny instrument. Gramy na terenie całej Polski. Biegle władamy językiem angielskim.

Pozwólcie, że się przedstawimy:

Paweł - nasz frontman, od dziecka zafascynowany klawiszami. Finalista programu Mam Talent. Największy fan nieistniejącego już zespołu Queen. Wspaniały mówca i żartowniś, nie przegadał go nawet Kuba Wojewódzki. Niestraszne mu angielskie idiomy ! Albert - muzyk z zamiłowania i z wykształcenia. Uświetnia nasze występy grą na perkusji. Co więcej, śpiewa (i to nie tylko pod prysznicem). Wokalne wsparcie dla Pawła podczas grania, i to jakie ! Ma pociągi do tworzenia muzyki autorskiej, w czym mu strasznie kibicujemy !

Adam - szyje na basie, gdzie tylko da się :) Muzyk z ogromnym doświadczeniem. Zagra wszystko ( no prawie :) i ze wszystkimi. Miłośnik jam session i kotów.

Kamil - fenomenalny gitarzysta, hoobystycznie basista. Pasjonat dobrego brzmienia

Nie bój się z nami skontaktować ! Wyślemy Ci naszą ofertę, wzbogaconą o repertuar oraz inne materiały muzyczne.

Pozdrawiamy !

Zespół Vertigo
Vertigo
tel.511836356
email:@