POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HOTEL SIELANKA NAD PILICĄ ****
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Okolice Warszawy to idealna lokalizacja na wspaniałe wesele. Do dyspozycji gości klubowy Hotel Sielanka nad Pilicą****, położony na 100 hektarowej posiadłości, wśród lasów i łąk zaledwie 50 km od Warszawy. Proponujemy sale bankietowe w dowolnej aranżacji, stylową drewnianą karczmę oraz wesele w plenerze w malowniczej scenerii.


Hotel Sielanka nad Pilicą**** to prawdziwa oaza spokoju i komfortu w otoczeniu wspaniałej przyrody. To idealne miejsce dla wszystkich, którym bliska jest filozofia bliskiego kontaktu z naturą, ukojenia, wyciszenia, swobodnej elegancji oraz niespiesznego delektowania się urokami życia. Ciszę, spokój i sielskie pejzaże zapewnia zielona ściana Puszczy Stromeckiej z jednej strony i bajeczna dolina rzeki Pilicy z drugiej.

Wesele w Sielance nad Pilicą****
Wyrusz w najważniejszą podróż życia, powiedz TAK pośród skąpanych słońcem łąk mazowieckich przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew! Biały welon, konny zaprzęg, roztańczeni goście, kulinarne doznania, profesjonalizm i dyskrecja obsługi, wspaniały wystrój iii noc poślubna...
Proponujemy Państwu przyjęcie weselne w dwóch konwencjach: tradycyjnej biesiady weselnej lub nowoczesnego przyjęcia weselnego, z odpowiednio skomponowanym menu.
HOTEL SIELANKA NAD PILICĄ ****
tel.486661600
email:rezerwacja@sielanka.pl
http://www.sielanka.pl