POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół muzyczny BIS BAND
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
100% live! Akustyczna perkusja, akordeon, kontrabas oraz światowej klasy instrumenty!!!Jesteśmy nowoczesnym zespołem muzycznym, złożonym z młodych i utalentowanych muzyków i wokalistów. Celem i misją naszego bandu jest zadowolenie i radość klientów z muzyki, którą gramy. Nasze usługi nakierowane są na tworzenie miłej i energetycznej atmosfery na imprezach okolicznościowych, koncertach i wszędzie tam gdzie ludzie bawią się przy muzyce.. Zapraszamy do odwiedzenia nasz profil na FB

https://www.facebook.com/bisbandleszno/?fref=tsaby

przekonać się jak miłe dla ucha są nasze aranżacje i interpretacje najbardziej znanych piosenek, przy których bawi się cała Polska! Na życzenie możemy także zaaranżować oraz przygotować ulubione utwory.

Ciekawe brzmienia instrumentów wsparte zdumiewającymi wokalami, wprowadzą wszystkich w świetny nastrój, w którym można zapomnieć o troskach codziennej rzeczywistości. By poprowadzić Waszą imprezę z przyjemnością dotrzemy w każdy zakątek naszego kraju.

Zapewniamy efektowne oświetlenie budujące wspaniałe tło do muzyki, którą wykonujemy oraz bardzo wysoki poziom jakości dźwięku wykorzystując najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy.


Zespół Bis Band to pewność, że każda impreza będzie miała zagwarantowaną profesjonalną oprawę audio, wizualną oraz wesołą pełną energii atmosferę, a nasz występ na długo pozostanie w Waszej pamięci
Zespół muzyczny BIS BAND
tel.603604411
email:@