POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Grupa Muzyczna Platinum
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Cenimy sobie jakość, wyróżniamy się profesjonalnym podejściem, zaangażowaniem, elastycznością i doskonałym wyczuciem publiczności. Stawiamy na profesjonalizm, wysoką jakość dźwięku i oświetlenia.
Oferujemy...
oryginalne aranżacje utworów z wszechstronnym wykorzystaniem instrumentów,
wysokiej klasy sprzęt muzyczny, nagłośnieniowy oraz oświetleniowy,
całościowe prowadzenie imprezy (obsługa konferansjerska) z możliwością organizacji zabaw i konkursów
W repertuarze znajduje się ponad 800 zróżnicowanych stylistycznie utworów począwszy od swingujących lat 30-tych przez słodkie lata 60-te, przeboje disco lat 70 i 80 – tych, jazz, soul i rock&roll, po współczesne przeboje rozrywkowe. Znajdą tam Państwo przeboje polskie, angielskie, francuskie, hiszpańskie, włoskie i inne.
Zespół wykonuje bardzo ambitne utwory, jak również muzykę biesiadną, góralską oraz lekkie i przyjemne znane wszystkim szlagiery. Mogą Państwo wybrać utwory na pierwszy taniec, piosenki z dedykacją, utwory na życzenie, wystarczy wcześniej podać tytuł i autora. Mając do wyboru tak bogaty repertuar każdy z Państwa będzie usatysfakcjonowany.

Obsługę konferansjerską prowadzimy również w języku angielskim i niemieckim oferujemy różnego rodzaju zabawy i atrakcje.
Aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych zabaw zapraszamy do działu OCZEPINY.
Nie muszą Państwo osobno zamawiać wodzireja ponieważ podczas występu prowadzimy oczepiny, zabawy integracyjne i konkursy, które zawsze wcześniej uzgadniamy z klientem. Nie mamy z góry założonych szablonów, schematów gdyż dla nas każde wesele jest jedyne w swoim rodzaju i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Grupa Platinum specjalizuje się w profesjonalnej oprawie muzycznej i konferansjerskiej, każdy nasz występ tworzy niepowtarzalny spektakl.
Istnieje możliwość rozbudowania składu w zależności od potrzeb i specyfiki imprezy, współpracujemy z profesjonalnymi muzykami.
Posiadamy bogate instrumentarium oraz własny niezawodny transport.
Grupa Muzyczna Platinum
tel.690020749
email:grupamuzycznaplatinum@gmail.com
http://www.aartystycznaplatinum.pl