POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


ARCHIWUM Zespół Muzyczny
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół powstał w 2008 roku w Lublinie, tworzy go czterech doświadczonych muzyków, związanych wcześniej z różnymi formacjami. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, profesjonalny sprzęt, oryginalne brzmienie, świeże aranżacje, pasja ... tak w kilku słowach można nas określić.

Każde, muzyczne zadanie realizujemy w 100 %, tak jak nasza muzyka, prosto z serca, w 100% na żywo.

Wykonujemy standardy, przeboje i hity taneczne zarówno z lat 60, 70, 80 jak i współczesne. Repertuar dobierany jest w zależności od charakteru imprezy, jest on stale aktualizowany i poszerzany. Całość dopełniamy własnymi kompozycjami. Prowadzimy szereg zabaw integracyjnych, okraszając je kulturalną konferansjerką.

Od początku działalności zagraliśmy setki różnego rodzaju imprez (eventy, imprezy firmowe, bale sylwestrowe i studniówkowe, koncerty, przyjęcia weselne). Zarażeni naszą energią odbiorcy, chętnie oddają się ponownie w nasze ręce. Polecani przez swoich zleceniodawców przemierzamy i zdobywamy nowe zakątki naszego pięknego kraju, wkrótce dotrzemy również do Państwa…

Wyjątkowe wesele:

Wybierając naszą ofertę na wesele otrzymujesz:

dobrą zabawę przy sprawdzonych coverach zagranych w 100% na żywo
zgrany i doświadczony zespół muzyków
kulturalną konferansjerkę, całościowe prowadzenie wesela, w tym tradycyjnych oczepin
nagłośnienie całości imprezy oraz oświetlenie przy użyciu sprzętu renomowanych firm
realizację uzgodnionego scenariusza weselnego
rzetelną umowę
zadowolenie goście i obolałe nogi po weselu
Dodatkowo możesz także:

zaplanować atrakcje, które poprowadzimy i muzycznie urozmaicimy
połączyć naszą usługę z usługą DJ np. w drugim dniu wesela
zaproponować własny utwór na pierwszy taniec
zdać się na nasze doświadczenie i zająć się innymi przygotowaniami do wesela
To Państwo decydujecie o repertuarze, klimacie i charakterze, w jakim utrzymana będzie muzyka na Waszej imprezie. Przygotujemy dla Was muzykę ,,skrojoną na miarę”, odpowiadającą Państwa gustom, preferencjom, wymaganiom i.... marzeniom.W naszej ofercie mamy szeroki wybór polskich i światowych hitów, a także niezapomniane utwory z lat minionych. Wszystko to dobrane i podane w profesjonalny sposób zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

Prowadzenie imprezy (konferansjerka) - zawsze na wysokim, kulturalnym poziomie, sprosta najbardziej wysmakowanym gustom. Korzystamy z doświadczenia zdobytego przez lata w dziedzinie oprawy muzycznej imprez i zawsze jesteśmy gotowi zaprezentować tylko sprawdzone rozwiązania. W trakcie trwania imprezy nie organizujemy niesmacznych zabaw weselnych. Standardowo wykonujemy sety muzyczne składające się z 10 - 12 utworów. W przerwach miedzy setami odtwarzamy wybraną muzykę z multimedialnych nośników.

Dysponujemy w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, co w połączeniu z naszą muzyką stworzy niezapomniany klimat wydarzenia zaplanowanego przez Państwa. Posiadamy własny, niezawodny transport.

Nasz zespół posiada siedzibę w Lublinie, więc rzeczą naturalną jest, że preferowany zasięg naszych usług weselnych to Lublin i województwo lubelskie. Jeśli jednak chcesz zaprosić nas do innego miasta, nie martw się, posiadamy własny transport i jesteśmy w stanie dotrzeć na Twoje wesele w każde miejsce w Polsce. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami i noclegiem, ale jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu – dla Nas tym bardziej!

Zaproś nasz Zespół na swoje wesele!
ARCHIWUM Zespół Muzyczny
tel.666254256
email:info@zespolarchiwum.pl
http://www.zespolarchiwum.pl