POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół Horyzont z Lublina polecana kapela na imprezy i wesela
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Bardzo nam miło powitać Państwa na naszym profilu zespołu muzycznego. Gramy tylko i wyłącznie „na żywo” wykorzystując najwyższej klasy sprzęt muzyczny. Każdą imprezę oczywiście odpowiednio oświetlimy i jeśli jest taka możliwość "zadymimy";).


Niezależnie od rodzaju imprezy ( event, koncert, wesele... ) zawsze możesz być pewny, że otrzymasz pełną energii dawkę muzyki w dobrym wykonaniu. Nie zapominamy o aspektach technicznych (nagłośnienie, oświetlenie), a także o kwestiach formalnych (umowa, faktura).


Naszym atutem jest szeroki repertuar zawierający największe przeboje od lat 60' ubiegłego wieku do hitów ostatnich miesięcy. Muzyka którą wykonujemy czyli najbardziej znane utwory polskie i zagraniczne towarzyszyły odbiorcom w całej Polsce , ale także za jej granicami.


W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, chętnie odpowiemy na nie podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Oferujemy usługi w zakresie oprawy artystyczno-muzycznej imprez okolicznościowych zarówno dla firm jak i osób prywatnych takie jak:

Wesela
Bale
Festyny
Bankiety
Dancingi
Biesiady
Studniówki
Imprezy plenerowe
Nagłośnienia i technika sceniczna
Oraz inne ...
Zespół Horyzont
tel.661957779
email: jacek909@gmail.com
www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Horyzont-713710555344464/?fref=ts