POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół muzyczny Trio Dance
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
To co nas charakteryzuje można ująć w kilku słowach: wszechstronność, zaangażowanie i sumienność. Jesteśmy zespołem elastycznym, który jest w stanie zapewnić oprawę muzyczną tam gdzie tego wymaga prestiż i profesjonalne podejście. I właśnie tam czujemy się jak u siebie. Grywamy wesela, bankiety, ewenty, koncerty oraz studniówki i bale. Każda z tych imprez to uczta dla uszu i świetny sposób na poprawę kondycji przy jednoczesnej zabawie. W połączeniu z trzema wokalami tworzymy niezapomniany klimat zapadający w pamięci na długi czas.

Pochodzimy z Terespola, jednak w założeniu współpracujemy z każdym, kto tego od nas oczekuje. Polska to nie Stany Zjednoczone, wszędzie dojedziemy. Dysponujemy własnym transportem oraz zawodowym kierowcą. W naszej ofercie jak wspomnieliśmy wyżej, wszechstronność oznacza, że nie ograniczamy się do jednego gatunku muzyki. Gramy standardy, przeboje, hity taneczne oraz utwory przygotowane specjalnie na życzenie nowożeńców od muzyki z lat 50’ do współczesnej włącznie poprzez biesiadę, Rock, Dance, i inne.

Wybierając zespół Trio Dance, decydują się Państwo na muzykę wykonaną na naturalnie brzmiących instrumentach, które same nie zagrają i gdyby każdy z nas na chwile oderwał ręce od instrumentów to muzyka by ucichła. Wymaga to od nas wiele wysiłku i pracy, ale nagrodą są zadowolone twarze Państwa Młodych i ich gości. Dla nas to pasja, którą wykonujemy z oddaniem i poświęceniem. Długoletni staż pozwala nam elastycznie dobierać repertuar oraz poprowadzić imprezę i już po pierwszych taktach, gospodarze z ulgą stwierdzają, że swoją uroczystość powierzyli we właściwe ręce.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym w postaci markowego instrumentarium oraz specjalnie zaprojektowanym nagłośnieniem opartym na przetwornikach renomowanych firm, które w połączeniu z oświetleniem scenicznym pozwala nam pewnie wykonywać nasz program.

Zapraszamy do negocjacji.
Zespół muzyczny Trio Dance
tel.510328458
email:triodance@interia.pl
http://www.triodance.com.pl