POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


GOLD MUSIC Zespół Weselny
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Poszukują Państwo dobrego zespołu muzycznego na wesela i inne imprezy? Zespół weselny Gold-Music to sprawdzony wybór! Jesteśmy gotowi do tego, aby zapewnić Państwu oraz wszystkim gościom niezapomnianą zabawę w tanecznych rytmach – to nasza specjalność!

Nasz zespół muzyczny pochodzi z miejscowości Świdnik, dlatego też usługi świadczymy przede wszystkim w mieście Lublin oraz na terenie województwa lubelskiego. Również jesteśmy w stanie dojechać od naszych klientów do innych miast jak Warszawa, Kraków, Rzeszów, Łódź i wielu innych.
Przede wszystkim działamy jako zespół na wesela to jednak nie ograniczamy się tylko do grania podczas przyjęć weselnych, dlatego też jeżeli organizują Państwo innego rodzaju wydarzenia, jesteśmy gotowi do pomocy.

Oferujemy nasze usługi na imprezach takich jak:
wesela
studniówki
dancingi
bankiety
imprezy okolicznościowe
i inne imprezy
Wobec tego niezależnie od rodzaju imprezy oraz od liczby gości jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kapitalną zabawę – zadowolenie każdego z gości jest dla nas najważniejsze, dlatego zrobimy wszystko, aby Państwa przyjęcie było w pełni udane!

Wyróżniają nas pasja i doświadczenie
Nasz zespół muzyczny jest tercetem – tworzą go wokalistka Renata, której głos potrafi zaczarować każdego, Irek, który jest profesjonalnym gitarzystą i zajmuje się również wokalami, a także Piotr, który gra na klawiszach oraz na akordeonie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt grający i oświetlenie, dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować Państwu znacznie więcej niż inne zespoły weselne. Wyróżnia nas również profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, czego efektem jest najlepsza zabawa gości oraz nasze pozytywne referencje.

Bogaty repertuar muzyczny
Jako zespół muzyczny prezentujemy bardzo szeroki repertuar doskonały na każde wydarzenie. Gramy zarówno piosenki z lat 60., jak i najnowsze hity ze szczyt list przebojów. To powoduje, że na imprezach, w których bierzemy udział, nikt się nie nudzi – możemy porwać do tańca zarówno najmłodszych, jak i najstarszych gości.

Na stronie internetowej mogą Państwo już teraz posłuchać przykładowych utworów w naszym wykonaniu. Mamy nadzieję, że zachęcą one Państwa do skorzystania z naszych usług muzycznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji – będziemy mogli także zarezerwować dogodny termin na Państwa imprezę.

Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z zespołem Gold-Music!Skontaktuj się z nami
GOLD MUSIC Zespół Weselny
tel.885872446
email:info.goldmusic@gmail.com
http://www.goldmusic.pl