POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół muzyczny "MaLibu"
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy 5 osobowym zespołem muzycznym, który spełni Twoje wymagania na każdej imprezie: weselu, bankiecie, studniówce oraz innych uroczystościach rodzinnych czy też plenerze. Działamy od 2007 roku i gramy każdy rodzaj muzyki w zależności do gustu i wymagań zamawiających.

Zespół muzyczny Malibu to nie tylko wokaliści lecz również instrumentaliści co nadaje różnorodność i efekt dla słuchaczy. Jesteśmy zespołem złożonym z młodych ludzi, którzy po mimo wieku z muzyką mają styczność od dziecięcych lat co owocuje w wieloletnie doświadczenie na scenie muzycznej oparte na Szkole czy też Akademii Muzycznej. Na życzenie klienta mamy również do zaoferowania marsze weselne przed domem, kościołem i salą w powiększonym składzie jak widać na jednym z filmików, oraz oprawę Mszy Świętej. Nasz repertuar jest ciągle poszerzany o nowości i standardy muzyczne. Nie stoimy w miejscu, dążymy do perfekcji i ciągłych prób.

Posiadamy bardzo dobre firmowe nagłośnienie: dynacord, allen&heath, ketron, shure, Yamaha, marshal oraz bogate oświetlenie, nadające nastrój i efekt dla oka jak widać na zdjęciach czy też filmikach. Nie pozostajemy tylko przy weselach czy innych imprezach, na co dzień gramy na dancingach, gdzie utrzymujemy kontakt nie tylko z młodymi ludźmi co pozwala zaspokoić repertuarem młodszych uczestników jak i starszych !!! Każdy z nas daje z siebie wszystko, a nasi odbiorcy to doceniają. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą słuchając naszych nagrań mp3 oraz oglądając krótkie filmiki znajdujących się na naszej stronie internetowej jaki i na naszym kanale YouTube : https://www.youtube.com/channel/UC6j-paSR-pri8XyF_QCqfcw
Zespół muzyczny "MaLibu"
tel.787283635
email:kgapski@wp.pl
http://www.malibu87.webd.pl