POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HEY CITY event & wedding music band
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół Hey City posiada dwie oferty jeżeli chodzi o skład zespołu. Hey City i Hey City Live. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami.

HEY CITY

Zespół Hey City występuje w składzie czteroosobowym dwie kobiety i dwóch mężczyzn.. Ogromnym atutem tej grupy są aż cztery osoby śpiewające (dwa wokale żeńskie i dwa wokale męskie) i to bardzo charyzmatycznie, dzięki temu nie ma miejsca na monotonie. Każdy utwór brzmi inaczej i zarazem bardziej oryginalnie. Muzycy podpierają się zawodowymi aranżami i dogrywają muzykę na dwóch instrumentach: klawiszowym i syntezatorze naramiennym.Dla bardziej wymagających organizatorów przyjęć wesel, eventów, imprez firmowych, koncertów etc. Powstał żywy skład zespołu Hey City, poszerzony o perkusję i gitarę basową.

HEY CITY LIVE to sześciu muzyków, cztery instrumenty i cztery wokale, krótko mówiąc jest moc. Zespół występuje w składzie sześcioosobowym. Jeżeli interesuje cię tylko muzyka na żywo, koniecznie skorzystaj.

Inspiruje nas profesjonalizm, pod każdym względem, dlatego naszym celem jest dążenie do ulepszania rynku muzycznego zespołów coverowych, stawiając poprzeczkę poprzez wysoki poziom brzmieniowy, wizualny i artystyczny. Nie lubimy stać w miejscu, rozwijamy się z wielką radością.

Dbamy o to aby każdą swoją usługę wykonać na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z managerem

Paulina Janiak
HEY CITY music band
tel.795666221
email:heycityband@gmail.com
http://www.heycityband.pl