POLECAM NA WESELE





POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Seniorita Band - Zespół Muzyczny
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół muzyczny Seniorita Band - to wysoki poziom artystyczny, brzmieniowy, wizualny a przede wszystkim profesjonalizm pod każdym względem oraz indywidualne podejście do klienta.

Jesteśmy wykształconymi muzykami , którzy całe swoje życie poświęcili pasji. Do tej pory występowaliśmy w wielu już formacjach w różnych zakątkach całego świata, dzięki czemu mamy duże obycie ze sceną i ogromne doświadczenie w prowadzeniu i wykonywaniu imprez.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ile wysiłku zadajecie sobie Państwo żeby wyprawić swoje wesele i jak trudno jest dokonać odpowiedniego wyboru oprawy muzycznej, która stanowi część tego cudownego wydarzenia.

Zespół muzyczny Seniorita w gustownym stylu poprowadzi twoja uroczystość porywając do tańca i zabawy. Każdy z Nas ma swój styl dzięki czemu zachowana jest różnorodność w wykonywaniu utworów i nie ma monotonii w długo trwających występach.

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz repertuaru światowych evergreenów a także polskich najwspanialszych przebojów w różnorodnych muzycznych stylach od lat 20stych po współczesne hity, który zadowoli gusta każdego zaproszonego przez Was gościa.

Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym wysokiej klasy, profesjonalnym oświetleniem scenicznym, prowadzimy wodzirejkę, konferansjerkę ( opcjonalnie również w języku angielskim ), posiadamy własny transport.

Mimo wielu lat w branży do naszej pracy nadal podchodzimy z wielką pasją i miłością, dlatego dbamy aby nasza usługa była zawsze wykonana na jak najwyższym poziomie od samego początku do końca imprezy.

Zespół muzyczny Seniorita w swojej umowie gwarantuje Państwu pełen profesjonalizm oraz 100% udanej imprezy.



Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym agentem.
Seniorita Band - Zespół Muzyczny
tel.795666221
email:@