POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół muzyczny '' GrabQ Band
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
GrabQ Band - Najlepszy wybór na Twoją imprezę!

Organizujesz wesele, sylwestra, osiemnastkę lub inną imprezę okolicznościową? Muzyka to jeden z najważniejszych elementów, które muszą być '' dopięte na ostatni guzik '', aby Twoja impreza była w 100 % udana.

GrabQ Band to zespół powstały z osób, które łączy jedno - miłość do muzyki.Przemek - student, któremu w sercu nieustannie gra muzyka. Oprócz grania na imprezach okolicznościowych Przemek realizuje solowy projekt, tworząc utwory w rytmach Disco Polo / Dance i koncertując po całym kraju pod pseudonimem GrabQ. Na swoim koncie ma obecnie 4 teledyski ( emitowane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych ) oraz autorską płytę z 11 piosenkami. Od początków swojej solowej drogi muzycznej koncertował na jednej scenie z takimi gwiazadmi jak: Akcent, Papa D., Model MT, Gesek, Fanatic, Bayera, Mejk i wielu innych.Janek - ratownik medyczny, muzyk z wieloletnim stażem. Tego, co robi grając i śpiewając nie da się opisać, tego trzeba po prostu posłuchać. Gitara, akordeon, keyboard i trąbka palą mu się w rękach! Janek kocha piosenki Czerwonych Gitar i bardzo chętnie je wykonuje na imprezach, sprawiając, że goście często są pozytywnie zszokowani ( mają wątpliwości, czy za gitarą stoi Janek czy Seweryn Krajewski)!Gosia - Od 6 roku życia uczy się śpiewać w Klubie Młodego Piosenkarza przy MGOK w Lubrańcu (obecnie Lubranieckie Centrum Dziedzictwa Kulturowego). Poza tym Gosia ukończyła Ognisko Muzyczne w klasie gitary. Gra również na fortepianie. Muzyka jest jej ogromną pasją. Spośród wielu konkursów, w których brała udział na uwagę zasługują:
- I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Wokalnym ,,Młodych Bajanie”w Zgierzu ( 2012 )
- Grand Prix- II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki ,,Na Językach’’ w Toruniu ( 2014 )
- Wyróżnienie w XIII Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta miasta Kalisza o zasięgu Ogólnopolskim

Jeśli chcesz, aby Twoja uroczystość była niezapomniana nie czekaj dłużej!

Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie dyskotekowe ( Efekty Ledowe, Reflektory LED PAR, Wytwornica dymu 1500 W ), bogaty repertuar, prowadzenie imprezy na wysokim poziomie oraz mnóstwo atrakcji dla gości.

Gramy przede wszystkim muzykę taneczną ( Disco Polo i Dance ), ale w naszym repertuarze nie brakuje przebojów dla młodzieży w wieku 50+
Zespół muzyczny '' GrabQ Band
tel.697563570
email:@
https://www.facebook.com/pg/grabqband/about/?ref=page_internal