POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół Swing Time
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół Swing Time to idealne uzupełnienie wesela z klasą, imprezy firmowej, bankietu, sylwestra czy studniówki. Odświeżone wersje starszych utworów, nowoczesne aranżacje z najnowszych płyt, które niewielu potrafi wykonać na żywo oraz własne wersje dobrze znanych przebojów. Wykonujemy między innymi The Blues Brothers Show, set akustyczny, set filmowy, set disco z lat 80-90, wiązanki rock’n’rolli od lat 60-tych do współczesnych i wiele innych opcji.

Gramy wyłącznie na żywo w składzie: wokalista + prowadzenie imprezy, wokalistka + instrumenty klawiszowe, gitara solowa, gitara basowa i perkusja.

Impreza z naszym udziałem to impreza z klasą, z dobrze prezentującym się zespołem, którego po prostu chce się słuchać. Zawodowo brzmiący wokaliści i instrumenty, dobry angielski, konferansjerka także w języku angielskim, świetny sprzęt, dobrze dobrany repertuar, indywidualne podejście do każdej imprezy, a przede wszystkim doświadczenie na polskich i zagranicznych scenach to nasze główne atuty.

Zespół Swing Time uświetni Państwa przyjęcie weselne, czy rocznicę ślubu gwarantując zabawę w stylu znanym z komedii romantycznych. Zespół ma styl i niepowtarzalny repertuar, a wykonując często utwory we własnych aranżacjach, zapewnia jedyną okazję do posłuchania takich wykonań na żywo. Zapraszamy!
Zespół Swing Time
tel.535989315
email:swingtime@interia.pl
http://www.swingtime.xn.pl