POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Black & White
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
espół Black & White od wielu lat na rynku muzycznym cieszy się dobrą opinia. Nasz zespół istnieje od lat 90-tych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną i dobrą zabawę na weselach, biesiadach, balach, dancingach, studniówkach i imprezach okolicznościowych.
Posiadamy bogaty repertuar, który dostosowujemy do potrzeb i wymagań klienta. Naszą pracę wykonujemy z zamiłowania do muzyki. Stawiamy na dobrą zabawę dla każdego. Świetna zabawa podczas wesela stanowi niewątpliwie podstawę udanej imprezy dlatego warto wybrać zespół weselny, który poprowadzi imprezę w sposób należyty, adekwatnie do oczekiwań klienta.
Zespół Black and White tworzy grupa ambitnych ludzi, którzy dbają o to by weselne było weselem niezapomnianą. Nasz zespół stawia przede wszystkim na dobrą zabawę wykorzystując różnorodne rekwizyty, które dodają kolorytu całej imprezie a prowadzone bloki tematyczne z ich wykorzystaniem wprowadzają dużo ożywienia - sprawiając, że zabawa weselna nie jest nudna. Muzycy w zespole Black and White podchodzą do sprawy poważnie i profesjonalnie, co jednak wcale nie oznacza u nich braku poczucia humoru - jednakże wszystko pozostaje utrzymane w dobrym tonie. Nasz zespół muzyczny w czasie pracy nie spożywamy alkoholu i nie pali papierosów, co zdecydowanie pomaga w profesjonalnym i kulturalnym wykonaniu usługi.
Przyjedziemy w każde miejsce Polski.
Black & White
tel.606675283
email:black.and.white@gmail.com
http://www.black-and-white.pl