POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół Weselny SIESTA - 100% Muzyki Na Żywo
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Marzysz o niezapomnianym weselu? Chcesz by goście bawili się do białego rana przy atrakcyjnym i zróżnicowanym repertuarze? Zespół *SIESTA* to propozycja właśnie dla Ciebie !!!

Zespół *SIESTA to 100 % muzyki na żywo* wykonywanej przez 4-kę młodych, energicznych osób z wykształceniem muzycznym. Nasz repertuar jest zróżnicowany, a liczba utworów wykonywanych przez nas stale się powiększa. Gramy polskie szlagiery, od klasycznych"Kawiarenek", po "Ona tańczy dla mnie", oraz mnóstwo zagranicznych hitów, zarówno tych współczesnych, jak i z minionych lat. Na życzenie możemy przyg otować także te utwory, które nie znajdują się aktualnie w repertuarze, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających biesiadników.

Wesele to nie tylko taniec, ale też różnego rodzaju zabawy, które prowadzone przez nas dostarczą dodatkowych atrakcji.
Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny z solidnym nagłośnieniem, dzięki czemu każdy będzie słyszał, gdzie jest najlepsza impreza w mieście ;)

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami video na naszej stronie internetowej, facebooku oraz na oficjalnym kanale YouTube.
Zespół Weselny SIESTA
tel.605615575
email:@