POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół Muzyczny Lejdis & Dżentelmen (L&D)
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół Lejdis & Dżentelmen to gwarancja dobrej zabawy dla twoich gości! Jesteśmy trójką młodych i ambitnych ludzi których połączyła ze sobą pasja do muzyki i spełnianie marzeń w rzeczywistość. Na scenie istniejemy od 8 lat i przeprowadziliśmy setki wesel, zagraliśmy wiele koncertów i imprez firmowych.


Nasza trójka to miłośnicy dobrej zabawy o niespożytych zasobach energii i humoru, która udziela się naszym słuchaczom. Konferansjerkę i zabawianie gości mamy we krwi. Do każdego podchodzimy indywidualnie aby spełnić wymogi i gusta naszych odbiorców. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie jak i oświetlenie którego nie może zabraknąć na żadnej uroczystości.Nasz repertuar odróżnia nas od innych zespołów, a mianowicie- My zawsze stawiamy na dobrą, rozrywkową i szybką muzykę przy której nie możecie sie nudzić a nogi "nie drętwieją" w tańcu :) Posiadamy przeróżne muzyczne przeboje począwszy od disco po dance, wiele starych przebojów w nowej muzycznej odsłonie po biesiadę, rock, disco-polo a skończywszy na nowych radiowych utworach które królują na polskich listach przebojów.Uwaga! Uwaga!

Skutki uboczne wywołane poznaniem Zespołu Muzycznego Lejdis & Dżentelmen prowadzą do zawierania nowych znajomości, które mogą obfitować w wiele interesujących współpracy w przyszłości! ;)Zapraszamy do kontaktu.... kto pierwszy ten lepszy ;)

Zespół Muzyczny Lejdis & Dżentelmen
tel.603502300
email:@
https://www.facebook.com/ZespolMuzycznyLejdis