POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Taurus Band
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół składa się z 4 utalentowanych, ambitnych ludzi, dla których muzyka jest największą życiową pasją. Każdy, grając na swoim instrumencie czy też śpiewając, stara się robić to na jak najlepszym poziomie tworząc podczas imprez przyjemną, taneczną atmosferę. Wspólne doświadczenie oraz godziny spędzone na podnoszeniu swoich umiejętności wokalno-instrumentalnych przekładają się na gwarancję świetnej, udanej zabawy.

Marta - Najlepsza wokalistka pod słońcem. Ma mocny, czysty, piękny głos. Zachwyca nim nie tylko zapatrzonych w nią facetów. Większość utworów w jej wykonaniu brzmi lepiej niż w oryginale. Fajna laska, niestety już mężatka (z wokalistą).

Irek - Śpiewa wszystko - od ostrego rocka do spokojnych kawałków o charakterze ballad. Dusza artysty, czuje doskonale, wydając głos wywołuje u kobiet dreszcze. Jako pierwszy wznosi toast na cześć Pary Młodej.

Konrad - Świetny gitarzysta z duszą rockmana, swoimi popisami solowymi zbudzi nawet „śpiących”. Gitarzysta dosyć uniwersalny, posiadający łatwość łączenia różnych stylów muzycznych. Gra głównie na gitarze elektrycznej i akustycznej.

Krzysztof – Klawiszowiec-aranżer z doskonałym wyczuciem dobrego smaku. Wszechstronne zainteresowania muzyczne poparte wieloletnim doświadczeniem scenicznym sprawiają, że imprezy przybierają niezapomniany klimat.
Taurus Band
tel.509570816
email:@