POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół Muzyczny "Kolektyw"
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
''Zespół Kolektyw'' Kilkaset przyjęć weselnych, mnóstwo pozytywnych rekomendacji, tysiące pięknych wspomnień uchwyconych na fotografiach to długoletni dorobek Zespołu Kolektyw.Zadowolonych Par Młodych i Gości Weselnych przybywa. Wy również możecie znaleźć się wśród nich!

OFERTA WESELNA
Marsz Weselny Mendelsona błogosławieństwo, toast i tłuczenie kieliszków, oczepiny, tort , doświadczenie sceniczne i konferansjerskie beztroska zabawa do białego rana to tylko z Zespołem Kolektyw. To wyjątkowy zespół do zorganizowania przyjęcia weselnego, które będzie niezapomnianym przeżyciem dla Młodej Pary i ich Gości. Tutaj tradycja spotyka się z elegancją: doskonała muzyka profesjonalny skład muzyków oraz wyjątkowa atmosfera. To wszystko po to aby ten dzień był wyjątkowy.

Naszym atutem jest już 19-letnie sceniczne i konferansjerskie doświadczenie w branży weselnej.

Wykonujemy utwory na specjalne życzenie naszych Par Młodych jak i gości bez dodatkowych opłat.

W naszej usłudze jest możliwość zagrania błogosławieństwa w domu na żywo Sax, Akordeon , instr. perkusyjne. Całość wesela jest prowadzona przez Wodzireja łącznie z zabawami i konkursami dla dorosłych jak i dzieci ,które są dopasowywane indywidualnie do Państwa oczekiwań.

Niespodzianką jest zagranie 2 Bloków muzycznych.

Jednym z Bloków tematycznych jest Góralski występ gdzie zespół w Oryginalnych strojach Zakopiańskich grając i śpiewając prowadzi Biesiadę, Wodzirej jest Góralem ,super atmosfera w klimacie Gór, po czym Kolektyw wchodzi na scenę i gra najlepsze przeboje Góralskiej muzyki np. Bratanki, Krywań ,Baciary,inne..

Kolejny Blok to świetlne LATA 80'' również zespół jest w strojach Bonny M, Abby ,R.n.r gdzie bawimy się przy muzyce lat 80'',90''po współczesne Hity przy których organizujemy fajne zabawy np. Tańca.z Gwiazdami, Taniec Belgijski, Układy Taneczne.

Zespół posiada profesjonalne nagłośnienie Ev ETX i oświetlenie ADJ.

Transport gratis..

Na spotkaniu można usłyszeć nas na żywo w Katowicach.
Zespół Muzyczny "Kolektyw"
tel.506468074
email:kolektyw@vp.pl
http://www.zespolkolektyw.pl