POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół kapella - profesjonalna oprawa muzyczna
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół Kapella tworzą muzycy z pasją i z bogatym doświadczeniem zdobywanym w kraju i zagranicą. Obszar naszego działania to przyjęcia weselne, studniówki, bale sylwestrowe, karnawałowe, bankiety, imprezy firmowe i rodzinne, eventy, jubileusze, koncerty, imprezy plenerowe.

Wychodzimy z założenia, że indywidualne traktowanie każdego klienta to gwarancja sukcesu i dobrej współpracy.

Członkowie zespołu uświetniają od wielu lat różne imprezy, zdobywali doświadczenie grając w Anglii, we Włoszech i w Hiszpanii. W swoim repertuarze mamy wiele dynamicznych coverów, polskich i światowych hitów, tych z minionych lat 60’ 70’ oraz 80’i 90’ ubiegłego stulecia, które znamy i kochamy, aż po utwory współczesne w ciekawych aranżacjach. Opracowujemy także nowości co poszerza i uatrakcyjnia nasz repertuar. Odnajdujemy się w wielu gatunkach muzycznych, co jest niezwykle ważne dla usatysfakcjonowania starszej i młodszej publiczności. Do każdej imprezy podchodzimy bardzo poważnie, robiąc wszystko co w naszej mocy, aby stała się ona niezapomniana. Prowadzimy konferansjerkę, zabawy, konkursy pamiętając o dobrym smaku, takcie, ale także i poczuciu humoru. Dbając o jakość dźwięku, pracujemy na instrumentach muzycznych najwyższej klasy renomowanych firm, oraz sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym (lasery, światła led, skanery, wytwornice dymu, sterowniki oświetleniowe). W przerwie gry puszczany jest w tle podkład muzyczny, a bloki taneczne gramy tak długo, jak dyktuje to stopień rozbawienia i nastrój gości.

Dodatkowym profilem działalności zespołu jest nagłośnianie i oświetlanie imprez. Nagłośnimy zarówno kameralną uroczystość, jak również masową, kilkutysięczną imprezę.Występujemy głównie w małopolsce, w województwie śląskim, opolskim, podkarpackim, świętokrzyskim i lubelskim. Na Państwa zaproszenie możemy przyjechać w inne rejony Polski. Jeśli nie mają Państwo doprecyzowanych szczegółów imprezy, chętnie podpowiemy jak je zaaranżować, dograć ze sobą i sprawić, aby każdy element wypadł rewelacyjnie.

Grupa Kapella to formacja 3-osobowa, w podstawowy skład której wchodzi wokalistka oraz muzycy-wokaliści-instrumentaliści grający na syntezatorach, gitarze basowej. W zależności od potrzeb zespół poszerza skład o kolejne instrumenty. Na Państwa życzenie, a za dodatkową opłatą zagramy w składzie rozszerzonym o wspaniałych muzyków grających na saksofonie, skrzypcach, perkusji i innych instrumentach. Wszyscy członkowie zespołu śpiewają na głosy, co w połączeniu z muzyką przekłada się na pełne, wspaniałe brzmienie utworów.
Zespół kapella
tel.883327096
email:kapella@kapella.com.pl
http://kapella.com.pl