POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Ladies & Gentelmen
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół Ladies & Gentlemen to tworzy grupa młodych, wykształconych muzyków i absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej wydziału wokalno-aktorskiego z dużym doświadczeniem scenicznym.
Zajmujemy się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, takich jak:

wesela
studniówki
bankiety
dancingi
imprezy firmowe
bale Sylwestrowe
koncerty plenerowe
i inne… w zależności od potrzeb klienta
Myślą przewodnia naszego zespołu jest najwyższa jakość. Doświadczenie muzyczne każdego z nas, jak równiez najlepsze instrumenty na rynku którymi dysponujemy, zagwarantują Państwu prawdziwą ucztę muzyczną. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy grany przez nas utwór brzmiał perfekcyjnie i w jak największym stopniu przypominał wersje znaną z radia. Dzięki naszemu zespołowi poczujecie sie jak na dobrym koncercie. Posiadamy bardzo zróżnicowany repertuar - potrafimy sprawić, że wszystkie pokolenia bedą bawić sie wspólnie na parkiecie. Od najnowocześniejszych elektronicznych brzmień prosto z dyskotek - Rihanna, Daft Punk czy Lady Gaga poprzez czołową Polską oraz zagraniczną muzyke Pop ,solidną dawkę Rocka np. Queen i The Doors, najważniejszych hitów disco polo, aż do gorących latynowskich rytmów - prawdziwe szaleństwo do białego rana! Z racji tego, ze jesteśmy studentami na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach - posiadamy rownież nieskończony repertuar standardów jazzowych, które gramy zazwyczaj w sytuacjach wymagających cichego, delikatnego tła muzycznego, np. podczas składania życzeń na sali. Najlepsze hity oraz doskonałe wykonanie to nie wszystko. Muzyka jest nagłaśniana wysokiej klasy cyfrowym mikserem oraz kolumnami i subwooferem. Posiadamy rownież własne oświetlenie dyskotekowe oraz dymiarkę, które dodatkowo zachęca gości do wyjścia na parkiet. Nasza charyzmatyczna wokalistko-saksofonistka poprowadzi rownież zabawy i oczepiny. Nie gramy marszyków, biesiady oraz przyśpiewek charakterystycznych dla danego regionu Najwyższa Jakość. 100% na żywo. Bez kompromisów i uproszczeń. Perfekcjonizm. Dbałość o szczegóły. Tacy jesteśmy - po prostu kochamy to, co robimy. Zapraszamy do posłuchania nas na żywo. Umów się indywidualne na naszą próbę już teraz! NOWOŚĆ!!

Proponujemy Państwu także wzbogacenie naszej oferty o występ znakomitego włoskiego artysty THOMASA GROTTO.
Największe włoskie przeboje – Thomas Grotto „Ti amo”, „Tornero”, „ Felicita”, „ Volare”. Włoska biesiada – 40 minut wspólnej zabawy!

Utalentowany wokalista zyskał w Polsce popularność dzięki kilkakrotnym udziałom w „Szansie na sukces”, udziałowi w programie „Śpiewaj i walcz”, występom w MTV. Dwukrotnie brał udział w koncercie laureatów w Sali Kongresowej, gdzie śpiewał utwory z repertuaru Patrycji Markowskiej i Skaldów. W 2012 roku był finalistą popularnego talent show X Factor.

Niekwestionowany talent i uznana pozycja Thomasa Grotto gwarantuje, że każdy koncert będzie niepowtarzalnym i wyjątkowym zdarzeniem. Jest żywiołowy, bezpośredni i serdeczny co powoduje, iż wszędzie jest bardzo ciepło przyjmowany. Szybko nawiązuję kontakt z publicznością w każdym wieku, która od pierwszych chwil koncertu śpiewa i tańczy razem z nim. Thomas świetnie posługuje się językiem polskim, żartuje i rozmawia z uczestnikami zabawy. Dużo koncertuje po kraju, zyskując rzesze fanów. Zapraszamy na oficjalną stronę artysty – http://www.thomasgrotto.eu
Ladies & Gentelmen
tel.511610221
email:nfo@l-and-g.pl
http://www.l-and-g.pl