POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół muzyczny PRZEKRĘT
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zespół muzyczny z wieloletnim doświadczeniem, który sprawi, że zorganizowane przyjęcie pozostanie w pamięci Państwa oraz gości przez długi czas.

Wykonujemy muzykę, która - jak się okazało - potrafi świetnie integrować pokolenia. Począwszy od przebojów z lat 60, w nieco unowocześnionych, ciekawych aranżacjach, po utwory znajdujące się aktualnie na listach przebojów. Jednym słowem, wykonujemy muzykę, przy której jej odbiorcy świetnie się bawią. Muzyka jest dla nas ciągłą, wielką przygodą, w którą z niemałym powodzeniem wciągamy słuchaczy i efektywnie przekazujemy im pozytywną energię.

Skład (pięcioosobowego) zespołu przedstawia się następująco: Paweł - wokal oraz gitara prowadząca, Andrzej - wokal i instrumenty klawiszowe, Janek - gitara basowa, Tomek - saksofon altowy, Daniel perkusja. Pragniemy nadmienić, że wszystkie utwory wykonujemy wyłącznie na żywo!

Poza energetyzującymi rytmami, oferujemy Państwu również zawodowe konferansjerstwo oraz - w zależności od charakteru imprezy i zapotrzebowania - konkursy i zabawy, które potrafią wprowadzić gości w niepowtarzalny nastrój. Dysponujemy profesjonalnymi instrumentami muzycznymi, a także zawodowym sprzętem nagłaśniającym oraz oświetleniowym.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się utwory demonstracyjne oraz wiele innych informacji.
Zespół muzyczny PRZEKRĘT
tel.602228498
email:info@fajnegranie.pl
http://www.fajnegranie.pl