POLECAM NA WESELE





POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Gramy Dla Was
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Zespół GramyDlaWas tworzy czterech profesjonalnych muzyków i wokalistka. Nasz band gra w 100% na żywo, nie korzystamy z dyskietek czy innych zdobyczy techniki, a w skład naszego instrumentarium wchodzi gitara solowa, gitara basowa, instrumenty klawiszowe oraz perkusja akustyczna. Dysponujemy również profesjonalnym oświetleniem, pozwalającym stworzyć niespotykany klimat. Często ubieramy czapki WODZIREJA i z dowcipem na ustach bawimy gości.
Specjalizujemy się w doskonałym prowadzeniu zabaw weselnych i okolicznościowych (firmowych, andrzejkowych, sylwestrowych, plenerowych itp.). Niezapomniane szaleństwo oraz dynamiczne i spójne prowadzenie całości przyjęcia - to nasze główne atuty, będące wynikiem bogatego doświadczenia scenicznego.
Jako cover band GramyDlaWas bawimy muzyką głównie na terenie Krakowa i okolic, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dojechać do wybranej przez Państwa lokalizacji. Gościliśmy w takich miejscach, jak Hotel Europejski, Hotel Irbis, Hotel Kontrast, Hotel Millenium w Bochni, Hotel Junior, Hotel Witek, Hotel Krakus, Hotel Badura, Dwór w Tomaszowicach, Folwark Zalesie w Grajowie, Restauracja Grube Ryby oraz wielu innych.
Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była coraz lepsza.

Jeżeli chcesz wiedzieć o nas więcej, zapraszamy na naszą stronę www.gramydlawas.pl .


W sprawach naglących czekamy na Twój telefon!

Kreujemy dobre wspomnienia!


Trwają rezerwacje na rok 2017!!!

NOWOŚĆ!!!

SPECJALNA OFERTA DLA NASZYCH KLIENTÓW!!!

Super atrakcja - "Pierwszy taniec w chmurach".
Gramy Dla Was
tel.503776330
email: gdw.klimat@gmail.com
http://WWW.gramydlawas.pl