POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zespół muzyczny Vokalis
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Nasza pasja to muzyka więc tworzymy zgrany zespół muzyczny o nazwie „VOKALIS”. Pochodzimy z miejscowości Jankowice koło Chrzanowa. Zagraliśmy wiele wesel oraz wiele imprez w najbliższej okolicy i nie tylko.


Od 2009 roku gramy w składzie trzyosobowym:

Maks (klawisze, akordeon, wokal)
Krzysiek (saksofon, wokal)
Marzenka (wokal).

Nie musisz martwić się o repertuar - to nasze zmartwienie - dostosujemy utwory do charakteru przyjęcia i usposobienia twoich gości. Z całą pewnością wyróżnia nas pasja z jaką podchodzimy do muzyki - granie sprawia nam przyjemność, która przełoży się na dobry klimat twojej imprezy.

Nie gramy z midi i mp3 , nasze aranżacje – covery opierają się tylko i wyłącznie na stylach muzycznych instrumentów: Yamaha ,corg i Roland, czyli gramy tzw. z ręki. Staramy się grać każdy rodzaj muzyki. Obecnie w repertuarze posiadamy ponad 250 piosenek począwszy od lat 60', 70', 80', 90' po najnowsze hity. Przy tak dużej ilości różnorodnej muzyki możemy rozbawić każdego gościa muzyką, która mu się podoba i przy której dobrze się tańczy. Swoja ofertę muzyczną kierujemy do osób lubiących udaną i kulturalną zabawę.


Oprawa muzyczna:

wesela;
przyjęcia okolicznościowe
festyny
studniówki
inne.

Zespół muzyczny posiada własny sprzęt nagłośnieniowy wysokiej klasy.Na specjalne życzenie możliwość wystawienia Faktury VAT
Zespół muzyczny Vokalis
tel.503011335
email:@