POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Pro Koncert
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Tak wiemy … długo musieliście czekać, aż pojawi się zespół na miarę Waszych oczekiwań, który zapewni Wam muzykę graną na żywo, na najwyższym światowym poziomie. Co odróżnia nas od innych zespołów ?

Po pierwsze, jesteśmy zawodowymi muzykami, posiadającymi umiejętności uzyskane w najbardziej prestiżowych uczelniach wyższych w Polsce oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobyte podczas występów w kraju i zagranicą.

Po drugie, w podejściu do muzyki nie ma dla nas miejsca na kompromis … wykonujemy utwory tych wykonawców, których szanujemy i podziwiamy, starając się robić to najlepiej jak tylko potrafimy, dzięki czemu podczas imprez z naszym udziałem bawić możecie się przy największych przebojach polskiej i światowej muzyki rozrywkowej.

Po trzecie każda z piosenek, którą wykonujemy jest wcześniej starannie przygotowana na próbach pod kątem aranżacji oraz doboru tonacji, po to aby móc podczas występów prezentować utwory w formie jak najbardziej zbliżonej do oryginałów.

Najważniejszy jednak jest fakt iż możemy dzielić się z Wami naszą największą życiową pasją – muzyką !!!

Pro Koncert tworzą:

Natalia Baj: wokalistka, półfinalistka muzycznych programów telewizyjnych „Mam Talent” oraz „Shibuy’a”. O umiejętnościach wokalnych Natalii świadczyć mogą opinie autorytetów polskiej branży muzycznej na temat jej występów: Agnieszki Chylińskiej „jesteś fantastyczną wokalistką” oraz Roberta Kozyry „masz bardzo oryginalny głos, bardzo rzadko się zdarza by ktoś miał tak fantastyczną barwę …

Sławek Ramian: wokalista, kompozytor, laureat i uczestnik telewizyjnych programów „Szansa na Sukces”, „Bitwa Na Głosy” oraz „The Voice of Poland”. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego z tytułem magistra sztuki na kierunek Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej. Jako instruktor wokalny nadzorował międzynarodowy projekt muzyczny holenderskiego producenta Jana Kisjesa „Łobuziaki”. Obecnie prowadzi w Tarnowskim Centrum Kultury autorskie zajęcia wokalne w ramach warsztatów Sing & Record.

Krystian Budzik: basista, absolwent Tarnowskiej Szkoły Muzyków Rockowych, członek zespołu Pyroskop, muzyk angażujący się w kilka pobocznych projektów. Współzałożyciel trio Scientists X.

Piotr Niedojadło: klawiszowiec, studiował w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, jest założycielem stowarzyszenia „Amos” zajmującego się edukacją artystyczną, współpracuje z zespołami 40% Bluesa, Zosią Zoń, aktorami Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie.

Norbert Pajek gitarzysta, wraz z zespołem Good Stuff zdobył Grand Prix na I Festiwalu im. Milesa Davisa w Kielcach oraz III nagrodę na Jazz Juniors w Krakowie, współpracował z takimi artystami jak: Grzegorz Sycz Jr. Quintet, Energy Drink Band, Hans-Peter Salentin, Massive Experimental Quartet oraz Atma Anur Group. W 2010 roku powołał do życia autorski projekt Norbert Pajek Trio.

Sylwester Malinowski: absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie perkusji. Muzyk sesyjny współpracujący z wieloma artystami oraz aktorami (spektakle teatralne)

Ponadto w razie potrzeby współpracujemy z muzykami wywodzącymi się z najbardziej prestiżowych uczelni muzycznych w Polsce:

- Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

- Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

- Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

- Uniwersytetu Rzeszowskiego

Dla kogo gramy ?

Występujemy na imprezach firmowych/okolicznościowych, bankietach, konferencjach, koncertach plenerowych/klubowych itp na terenie całego kraju oraz za granicą.
Pro Koncert
tel.606392153
email:michalmroz@prokoncert.pl
http://www.prokoncert.pl