POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


EUFORIA SALA BANKIETOWA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
EUFORIA to Dom Weselny, któremu z pewnością możecie Państwo powierzyć przygotowanie jedynej w swoim rodzaju imprezy jaką jest wesele.

Dysponujemy piękną salą weselną, która pomieści w swoim wnętrzu nawet 250 osób. Lokal wyposażony jest w nowoczesne oświetleniem typu LED, klimatyzację oraz rekuperację.

Posiadamy wyjątkową zastawę stołową, na której podane są wykwitne potrawy, przygotowane przez profesjonalnego szefa kuchni Domu Weselnego Euforia, a podane za pośrednictwem wykwalifikowanych kelnerów z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze.

Do dyspozycji gości Sali Bakietowej Euforia, pozostawiamy 10 pokoi gościnnych, w tym specjalny apartament dla nowożeńców. W każdym z nich znajduje się oddzielna łazienka, a domowy wystrój sprawi, że każdy poczuje się u nas jak w domu.

Wokół budynku rozlega się piękny ogród, z wieloma ławeczkami oraz dużym tarasem na którym spędzą Państwo wolną chwilę odpoczywając na nowoczesnych meblach ratanowych.

Posiadamy również duży parking dla wszystkich naszych gości.
To wszystko tworzy niepowtarzalny, wyjątkowy klimat każdej imprezy, którą będziecie Państwo wspominać przez najbliższe lata.
EUFORIA SALA BANKIETOWA
tel.509114524
email:biuro@salabankietowaeuforia.pl
http://www.salabankietowaeuforia.pl