POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


RESTAURACJA ALEGLORIA Magda Gessler
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Restauracja AleGloria… święto, które trwa wiecznie!

Restauracja „AleGloria” znajduje się w historycznym, biznesowym i dyplomatycznym centrum Warszawy, na Placu Trzech Krzyży w XVIII-wiecznych podziemiach odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zwanej Domem Dochodowym o Trzech Frontach.
„AleGloria” to coś więcej niż restauracja. To zaproszenie na spotkanie z polską sztuką oraz polską kuchnią - tę misterną, inteligentną, czerpiącą z tradycji, a jednocześnie serwowaną we współczesnej aranżacji.
Magda Gessler, stworzyła optymistyczny nastrój w zabytkowych wnętrzach, w „AleGlorii” jest radośnie, panuje słoneczny nastrój. Wielkie lustra w ramach z buku, jasna drewniana podłoga, koronkowe obrusy, miękkie wygodne fotele. Od wejścia uwagę przyciąga wyrastające pośrodku sali wielkie drzewo z czerwonymi truskawkami.
Ta restauracja to żart w stylu młodopolskim, symbol tego, co najlepsze w naszej sztuce ludowej i kulinarnej. Suto zastawione stoły, zdobione koronkami i kwiatami, nakryte świeżo wykrochmalonymi obrusami… – wszyscy przekraczając progi restauracji przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie poznają polską gościnność.
AleGloria to idealne miejsce na organizację wesela bądź innej ważnej uroczystości.
By spełnić wszelkie oczekiwania naszych Gości proponujemy kompleksową organizację przyjęć. Restauracja posiada 5 oddzielnych sal, zróżnicowanych klimatem, wystrojem i aranżacją. Goście „AleGlorii’ zetkną się tu z polską tradycją kulinarną w najlepszym wydaniu, poczują świetność i fantazję polskich potraw.

Informacje ogólne o Restauracji AleGloria:
• Ilość miejsc siedzących w restauracji: standardowo 133

Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach:
• Pole truskawkowe: max 120 osób (standardowo 57 w tym 15 barowych) to najbardziej reprezentatywna i największa sala (204m2), z dominującym motywem truskawek, gdzie znajduje się także przepiękny bar solny wykonany z kafli z soli pochodzącej z kopalni w Wieliczce,
• Sala Leśna: max 50 osób (standardowo 26) zdobiona drewnianymi porożami (63m2),
• Sala Kominkowa: max 20 osób (standardowo 8)
• Sala Kryształowa: max 60 osób (standardowo 32)
• Gabinet Malczewskiego: max 16 osób (standardowo 10) jest swego rodzaju wyrazem podziękowania dla artysty za cały jego dorobek i element inspiracji jaki Pani Magda Gessler odnalazła w jego twórczości tworząc „AleGlorię”,
• Patio Domu Dochodowego: max 500 osób (standardowo 200) to przestrzeń, która spełni wszelkie oczekiwania.

Wyposażenie techniczne:
Pomieszczenia Restauracji AleGloria są klimatyzowane.
Wszystkie sale Restauracji AleGlorii są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia.
Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej Sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w każdym pomieszczeniu.

Dodatkowe usługi:
Na życzenie gości zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania handlowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, bale, jubileusze). Zapewniamy obsługę techniczną, nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a, występ zespołu tanecznego i artystycznego oraz konferansjera. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych.
Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów
RESTAURACJA ALEGLORIA
tel.225847080
email:alegloria@alegloria.pl
http://alegloria.pl