POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


RESTAURACJA ZAWROTNICA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Restauracja Zwrotnica mieszcząca się w centrum Piaseczna posiada klimatyzowaną salę weselną na 60 osób z parkietem tanecznym.
Sala weselna jest jednym z pierwszych elementów, od których Para Młoda rozpoczyna organizację wesela. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze nie trzeba będzie szukać, sprawdzać i testować wielu kolejnych usług. Nasz konsultant pomoże Państwu w zorganizowaniu całości. Wraz z wynajęciem naszej sali zapewniamy zespół lub DJ'a, fotografa i kamerzystę a także auto ślubne oraz pełną opiekę przez naszych konsultantów.

Zapewniamy profesjonalna obsługę:
- Konsultanta ślubnego (pomoc w przygotowaniach, reprezentowanie Pary Młodej, koordynacja ślubu i wesela, rozliczenia i umowy, zapewnienie rabatów na usługi, scenariusz ślubu i wesela)
- Obsługę muzyczną: zespół lub/i DJ (pełne prowadzenie, wodzirej, marsz, oczepiny, scenariusz zgodny z życzeniami Młodych),
- Fotografa (od przygotowań w domu aż po wszystkie najważniejsze punkty wesela)
- Kamerzystę (od przygotowań w domu aż po wszystkie najważniejsze punkty wesela)
- Auta ślubne, transport dla gości
- Dwa parkingi - mniejszy przed restauracją i większy za budynkiem.
- Niepowtarzalny, klimat samej sali jak i otoczenia , ponieważ znajduje się na terenie kolejki wąskotorowej, a wystrój zawiera elementy związane z tematyką kolei
- Wiele innych...
RESTAURACJA ZAWROTNICA
tel.665030060
email:restauracja@zawrotnica.pl
http://www.zawrotnica.pl