POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Zajazd Staropolski
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Oddajemy w ręce Młodej Pary elegancką salę przystosowaną głównie do organizacji przyjęć weselnych. W klimatyzowanym, niezwykle eleganckim wnętrzu poczujecie się naprawdę wyjątkowo. Sala została przewidziana aż do 130 osób.

Sala weselna jest jednym z pierwszych elementów, od których Para Młoda rozpoczyna organizację wesela. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze nie potrzeba będzie poszukiwać, sprawdzać i testować wielu kolejnych usług. Nasz konsultant pomoże Państwu w zorganizowaniu całości. Wraz z wynajęciem sali możemy zapewnić zespół lub DJ'a, fotografa i kamerzystę a także auto ślubne oraz pełną opiekę przez naszych konsultantów.

Wszystkie powyższe usługi są wykonywane przez jedne z najlepszych firm z branży ślubnej, dzięki czemu będziecie Państwo zadowoleni nie tylko z samego wesela, ale i z pamiątek, które po nim pozostaną. Jednocześnie koszt wesela organizowanego przez naszych konsultantów jest niejednokrotnie znacznie niższy niż koszt wesela organizowanego samodzielnie przez młodych, nie licząc innych udogodnień.
Zajazd Staropolski
tel.605033103
email:zajazd_staropolski@wp.pl
http://www.zajazdstaropolski.net