POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


HOTEL NARVIL CONFERENCE & SPA
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Hotel NARVIL to idealne miesce do organizacji przyjęcia weselnego. Obiekt położony jest w pięknej scenerii tuż nad malowniczą rzeką Narew. Dla naszych Gości oferujemy bardzo dużą przestrzeń przystosowaną do organizacji przyjęć i bankietów. Szczególnie polecamy część sali Amazonka o powierzchni 434 m2, która dzięki przeszkleniu, otaczającej ją ścianie organicznej oraz specyficznemu układowi, stanowi wyjątkowe miejsce na ten niepowtarzalny wieczór.

Kolejnym niezwykle atrakcyjnym miejscem na organizację wesela jest Restauracja, dająca możliwość organizacji bankietu na dwóch poziomach, oraz posiadająca wyjście na zadrzewione patio.

W przypadku organizacji mniejszych przyjęć, zapraszamy do sal na 1 piętrze (Narew, Sekwana, Morskie Oko) - które oprócz znakomitego wystroju zapewniają klimat odpowiedni do rangi wydarzenia.

Szef Kuchni wraz z zespołem zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta Młodej Pary oraz Gości. Zapraszamy do spotkania i degustacji wybranego menu. Szczegóły znajdą Państwo w ofercie.

Opiekun ze strony Hotelu koordynuje przygotowania oraz przebieg uroczystości, może pomóc napisać scenariusz czy wesprzeć Młodą Parę w przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami czuwa wykwalifikowany i dyskretny personel.

Kolejną atrakcją jest możliwość zawarcia ślubu w XV-wiecznym Kościele Św. Anny w Serocku, najstarszym późnogotyckim kościele na Mazowszu. Jest on usytuowany na skarpie, skąd rozciąga się widok na połączenie dwóch rzek - Bugu i Narwi.
HOTEL NARVIL CONFERENCE & SPA
tel.225661174
email:marketing@hotelnarvil.pl
http://www.hotelnarvil.pl