POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


DWÓR MOŚCIBRODY
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Trudno o bardziej sposobne miejsce do przyjmowania Gości niż sala weselna Siedlce usytuowana w Dworze Mościbrody.
Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.
Od dostojnych salonów stosownych na tradycyjne przyjęcie, ogrodu na wieczorne spotkania, polan parkowych na rodzinny piknik po biesiadowanie na Podwórzu Biesiadnym przy ognisku czy wesele w stodole.
Na ten czas to Państwo będziecie Gospodarzem w tym miejscu, a nasi kucharze zadbają o to , by smak, zapach i aranżacja podanych potraw odpowiadały formie spotkania i podkreślały jego rangę.
Dołożymy wszelkich starań by podjąć Państwa tak serdecznie i gościnnie jak było zwyczajem w staropolskim dworze.

Oferujemy Państwu zorganizowanie:
– wesela we Dworze
– po wiejsku, wesela w stodole.

Ślub w Dworskiej Altanie, przyjęcie weselne we Dworze, a noc w Apartamencie Nowożeńców….

To jeden ze scenariuszy tego niezwykłego wydarzenia, jakim w życiu każdego z nas jest zawarcie związku małżeńskiego. Ustronne położenie, idylliczna atmosfera, klimatyczne wnętrza, wykwintna kuchnia to charakterystyka naszej marki i wysokiej jakości świadczonych usług . A wszystko to dla Państwa…

Naszą dumą jest elegancka i gustownie urządzona sala z kominkiem podkreślającym jej dworski charakter. Wyjście na taras z gdzie można odpocząć i podziwiać piękne przestrzenie okolicznych stawów i krajobrazów Rezerwatu Przyrody Gołobórz.
Organizacja wesel jest naszym „oczkiem w głowie”. Sala weselna Siedlce dokłada wszelkich starań, aby spełnić życzenia Narzeczonych i ich Rodziców, zarówno w wystroju wnętrz jak i sposobie podania dań. Różnorodność jest dowolna , może to być szwedzki stół, forma stołu biesiadnego. Same poprawiny możemy zorganizować w formie grilla na świeżym powietrzu. Wreszcie menu weselne szczegółowo omawiane z Państwem , a potem konsultowane z naszym szefem kuchni. Nasza kuchnia serwuje wykwintne menu w wielu wariantach. Naszą specjalnością są tradycyjne polskie potrawy, i mięsa przyrządzane na wiele sposobów, aromatyczne zupy i przepyszne domowe ciasta. Szczycimy się wędlinami własnego wyrobu przygotowanymi według starych receptur, podawanymi w formie wiejskiego stołu. Oferujemy smaczne kolorowe sałatki oraz zestawy przystawek. Para Młoda otrzymuje upominek w postaci specjalnie przygotowanego Apartamentu dla Nowożeńców. Do dyspozycji Gości weselnych oddajemy 23 pokoje gościnne. Wszystkie sale i pokoje są klimatyzowane.
DWÓR MOŚCIBRODY
tel.600032208
email:dwor.moscibrody@cr.pl
http://www.dwor.moscibrody.pl