POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Kryształowy Dworek
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się

Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego w Kryształowym Dworku. Sala bankietowa wyposażona jest w drewniany parkiet, co dodaje komfortu podczas tańców. Klimatyzacja gwarantuje przyjemny powiew chłodu w gorące dni, a sprawne ogrzewanie zapewni ciepły klimat w dni nieco zimniejsze. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przestronna sala daje gwarancję swobodnego poruszania się między stołami, a luźno ustawione krzesła komfortowego kosztowania potraw. Przejście z sali głównej na zewnątrz jest możliwe poprzez 3 pary drzwi. Dzięki temu łatwo jest opuścić salę bez przepychania się pomiędzy innymi uczestnikami przyjęcia i zwiększa to bezpieczeństwo gości. W Kryształowym Dworku do dyspozycji gości oddajemy szatnię, za którą jest odpowiedzialna jedna osoba z obsługi.

Podane menu są tylko naszymi propozycjami. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Jeteśmy w stanie przygotować każde danie, nawet to najbardziej wyszukane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dla wegetarian i wegan oddzielne menu. Przy każdym menu, bez względu na cenę, zapewniamy kwiaty na stołach, pokrowce na krzesła, dowolne rozmieszczenie rzędów, chlebek dla Państwa Młodych, lampkę szampana na powitanie wszystkich gości, stół na słodko oraz stół owocowy. Napoje zimne, jak i gorące są bez żadnych ograniczeń. Jeśli Państwo dostarczają własny alkohol to udostępniamy zamykane pomieszczenie z zamrażarką. Nie pobieramy korkowego.
Kryształowy Dworek Danuta i Krzysztof Podstawka
tel.661674242
email:kontakt@krysztalowydworek.pl
http://krysztalowydworek.pl/