POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
Fotografia Ślubna i Wideofilmowanie
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy Firmą z Bytomia zajmującą się zarówno Fotografią ślubną jak i Videofilmowaniem.

Fotografie i Filmy ślubne są wspaniałą pamiątką na całe życie, bo tych emocji z tego uroczego i uroczystego dnia nie da się powtórzyć, zagrać, wykreować.

Na zdjęciach i filmach ślubnych staramy się uchwycić naturalne uczucia, radość, atmosferę , emocje chwili i wszystko to ująć w sposób naturalny. Zdjęcia i Film będą pamiątką i to najlepszą na całe życie.

Zdjęcia wykonywane są w kolejności chronologicznej, czyli od momentu przygotowań do ślubu, po ceremonię zaślubin, życzenia i wesele (z reguły do końca oczepin lub do godz. 1.). Zdjęcia plenerowe zazwyczaj są wykonywane w innym dniu niż ślub, aby nie kolidowało to z główną uroczystością.

Używamy w pełni profesjonalnego sprzętu zarówno fotograficznego jak i filmowego . Posiadamy sprzęt bezlusterkowiec Sony A7 III , kamera Sony HXR-NX3,lustrzanki Firmy Canon z jasnymi wymiennymi obiektywami, osprzęt statywy,flycam,monopod,slider, Dron !

W połączeniu z najnowszym oprogramowaniem i dużym doświadczeniem pozwala tworzyć nam zdjęcia i filmy na bardzo wysokim poziomie.

Każde zlecenie staramy się indywidualnie dopasować do potrzeb Pary Młodej.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie.Oferta Foto:Opcja 1 - 1800 zł

oferta obejmuje: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ślub, przyjęcie weselne, zdjęcia grupowe,oczepiny + sesję plenerową w tym samym lub innym dniu . Około 1000 zdjęć obrobionych na pendrive w eleganckim opakowaniu.

Opcja 2 - 2300 zł

oferta obejmuje: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ślub, przyjęcie weselne, zdjęcia grupowe,oczepiny + sesję plenerową w tym samym lub innym dniu. Około 1000 zdjęć obrobionych na pendrive w eleganckim opakowaniu. W cenie jest Fotoalbum z okładką do wyboru / 30 stron w formacie 30 x 60

Opcja 3 - 2900 zł

oferta obejmuje: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ślub, przyjęcie weselne, zdjęcia grupowe,oczepiny + sesję plenerową w tym samym lub innym dniu. Około 1000 zdjęć obrobionych na pendrive w eleganckim opakowaniu. W cenie jest Fotoalbum z okładką do wyboru / 30 stron w formacie 30 x 60 + 2 małe Fotoalbumy z okładką do wyboru / 30 stron w formacie 20 x 40Oferta Video:PAKIET VIDEO STANDARD:Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych w

najwyższej jakości Full HD lub 4K ! Filmowanie bezlusterkowcem Sony A7 III , kamerą Sony Hxr-Nx3 i lustrzanką Canon na flycamie.

Filmowanie z dwóch różnych perspektyw w czasie najważniejszych wydarzeń , ( druga lustrzanka na statywie !!! )2100 zł – usługa obejmuje - Przykładowy scenariusz filmu:

- czołówka (ujęcia wprowadzające do filmu )

- teledysk wspomnieniowy ( fotografie i materiały archiwalne)

- przygotowania Pani i Pana Młodego (również w formie klipu filmowego)

- błogosławieństwo,przyjazd Pary młodej do kościoła ( w formie klipu)

- ceremonia ślubu ( najważniejsze momenty )

- życzenia ( w formie klipu)

- przyjazd na salę ( prezentacja sali,powitanie chlebem i solą, toast ( w formie klipu )

- przyjęcie weselne ( tańce,zabawy ,wywiady z gośćmi, itp. )

- oczepiny

- podziękowania Państwa Młodych dla rodziców

- ujęcia plenerowe do teledysku

- teledysk ślubny - /skrót z wesela/

( udostępniamy również na facebook lub youtube )

Końcowym efektem usługi jest wysokiej jakości film (1,0h - 1,5h) na Pendrive w ekskluzywnym opakowaniuUjęcia Video do teledysku z sesji plenerowej , który był wykonany w innym dniu niż wesele GratisPAKIET VIDEO SILVER: ( DWÓCH OPERATORÓW + dodatkowo lustrzanka na statywie)3300 zł – usługa zawiera wszystkie elementy PAKIETU STANDARD.

Dodatkowo:

-pierwszy i drugi operator obsługują stabilizator STEADICAM, tzw. „Flycam”,

ujęcia tzw. Latającej kamery , powoduje to iż film staje się bardziej dynamiczniejszy + dodatkowa kamera/lustrzanka na statywieDodatkowa usługa - operator z Dronem - 500 złDojazd Gratis !!!Miło Nam będzie spotkać się z Wami osobiście aby przedstawić pełną ofertę i omówić szczegóły.

W razie pytan prosze pisac lub dzwonic tel. 502 959 304Zapraszamy do zapoznania się z Galerią zdjęć i filmów.www.brygola.euhttps://www.instagram.com/dbstudiofotovideo/

https://www.facebook.com/pl.brygola/photos/

https://www.youtube.com/user/brygusiek/

https://www.facebook.com/pl.brygola/videos/
DB Studio Foto Video
tel.502959304
email:darekbrygola@wp.pl
http://www.brygola.eu