POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Id77 videofilmowanie - śluby, wesela -trzy kamery
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Szanujemy fakt, że pozwalacie Państwo uczestniczyć w Waszym życiu, aby uwiecznić momenty dla Was najważniejsze.
Świadomość, że są to chwile bezpowrotne i ulotne, mobilizuje nas do maksymalnego skupienia i zaangażowania przy pracy nad Państwa filmową pamiątką.
Gdy zapragniecie powrócić do tych niepowtarzalnych chwil i sięgniecie po film, a w nim usłyszycie swoje głosy sprzed lat, wypowiadające słowa przysięgi małżeńskiej, gromkie „sto lat” odśpiewane przez gości, zobaczycie moment, w którym nakładacie sobie obrączki, pierwszy taniec i pierwszy wspólny kawałek tortu, wówczas przeżyjecie ten dzień raz jeszcze.
To właśnie dźwięk i obraz pozwolą Wam ponownie doświadczyć wzruszeń i emocji, które były udziałem Waszym i Waszych bliskich w tym jedynym dniu.
Takie cechy jak kreatywność, innowacyjne podejście, otwarty umysł i świeże spojrzenie z wykorzystaniem nowoczesnego montażu sprawiają, że w efekcie otrzymujecie Państwo dynamiczny ciekawy film do 120 minut (o ostatecznej długości filmu decydujecie sami w trakcie montażu), umieszczony na spersonalizowanym nośniku pendrive (bez zabezpieczeń, można do woli kopiować , nawet zalecane jest wykonanie „kopii bezpieczeństwa”) w eleganckim etui.
Uroczystość rejestrowana jest z wykorzystaniem minimum dwóch źródeł rejestracji obrazu (jeżeli warunki na to pozwalają, to ilość wykorzystywanego sprzętu jest większa i to bez dopłat), w kościele oraz na sali wykorzystywany jest rejestrator dźwięku.
Państwo decydują od którego momentu zaczynamy filmowanie, a kończymy około godz. 1.00 po północy.
Oferta nie zawiera pakietów, nie jest uzależniona od ilości wykorzystanego sprzętu, wykorzystujemy go w możliwie maksymalnym zakresie.
Szczegółową ofertę wraz z opisem sprzętu do potencjalnego wykorzystania, otrzymacie Państwo na adres e-mail, po złożeniu zapytania.
Czekamy na pytania i dziękujemy za zainteresowanie.
Id77 videofilmowanie
tel.600093277
email: kontakt@id77.pl
http://www.id77.pl