POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
Fotograf na Twój ślub
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
KIM JEST PRYZMAT AN?

Cześć, jest nas tu dwoje, ja Agnieszka i mój partner życiowy i zawodowy Michał. Zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem oraz projektowaniem i realizowaniem reklam dla firm jak i osób indywidualnych – ale to pewnie już dało się zauważyć. Nasza przygoda z fotografią zaczęła się od domowych pstryków do rodzinnego albumu . Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych dziewczynek . Kochamy fotografować ludzi oraz otaczający nas świat. Na co dzień mieszkamy w malutkim spokojnym miasteczku, a fotografia i film pozwalają nam na przeżywanie niezwykłych przygód i poznawanie nowych wspaniałych ludzi. Więc zdecydowaliśmy się na otwarcie własnej firmy ze studiem fotograficznym, gdzie spotykamy się z Wami i spełniamy Wasze marzenia.

Zatrzymujemy na zdjęciach Wasze magiczne momenty, obserwujemy Was i Wasze zachowania by łapać w kadrze te ulotne chwile.

Wiemy, że Wy też potraficie docenić wartość fotografii, wierzycie w chwytanie na zdjęciach ulotnych chwil i tworzenie pamiątek, które będziecie za wiele lat z łezką w oku oglądać z wnuczkami. Jeśli szukacie fotografa – kamerzysty , którzy uwiecznią piękno Waszego dnia ślubu, chrztu lub komunii dziecka, urodzin i każdego innego ważnego dnia w Waszym życiu to chętnie posłuchamy Waszej historii tego, co czyni Was Wami i jak chcecie, byśmy uwiecznili Wasze ulotne momenty, na zawsze.

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu – fakt! Warto jednak dodać, że to również jeden z najbardziej stresujących momentów, właśnie dlatego tak ważne jest uwiecznianie go na zdjęciach i na filmie. To równocześnie bezcenna pamiątka i możliwość przeżycia wszystkiego od nowa. Reportaż ślubny, teledysk ślubny, wideo ze ślubu. Gotowy materiał filmowy może trwać od pięciu minut do nawet dwóch godzin lub dłużej. Wszystko zależy od tego, jakie są Wasze oczekiwania. Scenariusz filmu ślubnego obejmuje sceny ubierania pary młodej, makijażu, błogosławieństwa, drogi do kościoła, fragmenty ceremonii ślubnej, przysięgi małżeńskiej i wesela oraz sesji plenerowej. Wszystkie ujęcia, które nagrywamy dla Was specjalnie przed kamerą, według scenariusza, na przykład spacer po parku, pocałunki, spojrzenia prosto w obiektyw, podziękowania dla gości za przybycie. Ciekawą opcją jest także możliwość slajdów zdjęć, które mogą zostać wplecione w film. Reportaże ślubne to zarówno rozbudowane formy, jak i coraz modniejsze – krótkie filmy, w których zawarte jest to, co najważniejsze. Oferujemy dodatkowego operatora (co gwarantuje więcej ujęć), większą ilość klipów weselnych, ujęcia kręcone z powietrza Dronem, opcje Premium HD i Premium 4K, czyli najwyższy standard nagrywania i obrazu. Na spotkaniu możemy dokładnie określić Wasze oczekiwania i marzenia, jeśli macie bardzo konkretne wizje, przygotujemy wspólnie szczegółowy scenariusz. Uwiecznić dla Was możemy również inne momenty jak Komunie Świętą, nagrać wideo z podziękowaniem dla rodziców za wychowanie a także zaręczyny, które są jedną z tych chwil, których nie da się powtórzyć. Emocje towarzyszące Wam tego dnia, uwiecznione na filmie, będą wciąż żywe, mimo upływu lat. Jeśli lubicie obraz, zależy wam na wspomnieniach uwiecznionych w taki sposób to zapraszamy do kontaktu.

Czy będziemy wspólnie tworzyć Waszą historię?


PRYZMAT AN
tel.695828745
email:pryzmatan@gmail.com
http://www.pryzmatan.pl