POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Filmy Ślubne - filmm - kamerzysta na wesele
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Specjalna promocyjna oferta dla Par Młodych organizujących Ślub w Marcu lub Kwietniu 2018 ! Dynamiczny teledysk z najważniejszymi momentami całego dnia , ujęcia wykonane ze slidera, glidecama oraz drona, pełna dyskrecja i profesjonalizm. Nagrywamy na lustrzankach Sony a7s w pełnej rozdzielczości . Jeżeli wciąż się zastanawiacie nad filmem z tego ważnego wydarzenia , napiszcie a spróbujemy Was przekonać !

Realizujemy filmy z montażem, wybraną muzyką, niebanalne i dynamiczne . Całość trwa do 90 minut w zależności od upodobań możemy wydłużyć bądź skrócić film . Aby sprostać najnowszym trendom filmujemy lustrzankami cyfrowymi video dslr w fullHD z wykorzystaniem zewnętrznych rejestratorów gwarantujących doskonały dźwięk podczas Ślubu i Wesela.

Naszą pasją jest tworzenie a wynikiem jest wasza satysfakcja , jesteśmy elastyczni tak samo jak nasze oferty . Korzystając z naszych usług gwarantujemy dyspozycyjność , dyskrecję i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Jesteśmy młodym zespołem , miłym i chętnym do współpracy ! Działamy na rynku od 10 lat i mamy wszelkie zezwolenia na filmowanie w miejscach sakralnych. Podczas pracy zawsze elegancko ubrani i dyskretni. Szczegóły realizacji ,oferty oraz umowy ustalamy na spotkaniach osobistych.

ZAPRASZAMY ! : )

Przykładowy zakres usługi, oferta ważna na rok 2017 i 2018 !

1800 zł film krótki + 200 zł przygotowania
Realizacje zaczynamy od przygotowań a kończymy po oczepinach . Na całość składa się kilka klipów podzielonych na rozdziały zawierające najważniejsze momenty całego dnia . Film zawiera efektowny montaż obrazu oraz dźwięku , cały format zamyka się w max 40 minutach akcji gdzie Wy jesteście głównymi bohaterami.

Przykładowa oferta :
⦁ Przygotowania i Błogosławieństwo - klip z podkładem
⦁ Ślub - klip z podkładem zawierające dźwięk z przysięgi oraz ewentualne urywki kazania / czytania pisma świętego
⦁ Wesele i dodatkowe atrakcje - trzy albo cztery dynamiczne klipy z podkładem
⦁ Oczepiny i konkursy - klip z podkładem
⦁ Zakończenie - krótki klip z podkładem zawierający ujęcia z końcówki wesela
Czas trwania : 30 minut


2000 zł film długi + 200 zł przygotowania
Forma dokumentalna połączona z dynamicznymi przerywnikami w formie klipów. Nagrywanie zaczynamy od przygotowań a kończymy po oczepinach . W całości reportażu występują klipy z wybraną przez Was muzyczką jak i oryginalny dźwięk zarejestrowany podczas wesela (np. oryginalne wykonania Waszego zespołu weselnego). Film może trwać nawet 90 minut !

Przykładowa oferta :
⦁ Przygotowania - klip z podkładem
⦁ Błogosławieństwo - dźwięk oryginalny , ewentualnie delikatny podkład instrumentalny
⦁ Ślub - wejście, przywitanie księdza, urywki czytania pisma świętego oraz kazania . Przysięga w całości oraz klip z reszty części mszy aż do momentu wyjścia z kościoła. Wszędzie dźwięk oryginalny plus delikatny podkład instrumentalny .
⦁ Wesele i dodatkowe atrakcje - Wszelkie najważniejsze momenty oraz zabawy gości weselnych z oryginalnym podkładem (np. zespołu weselnego czy Dj-a) z dodatkowymi przerywnikami w formie klipów z wybranym podkładem muzycznym
⦁ Oczepiny i konkursy - Dźwięk oryginalny plus ewentualny klip z reszty zabaw
⦁ Zakończenie - krótki klip z podkładem zawierający ujęcia z końcówki wesela
Czas trwania : 80 minut

Każda z powyższych ofert zawiera krótkie intro na początku filmu oraz outro czyli teledysk podsumowujący (przykłady na stronie)
filmm
tel.792188063
email:biuro@filmm.com.pl
http://www.filmm.com.pl