POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Akcja filmowanie - Rafał Wysocki
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Chcielibyście, aby Wasz film był niezapomnianą pamiątką dla Was i Waszych bliskich? Zaufajcie mi i powierzcie zrealizowanie filmu ze ślubu i wesela. Stworzę film na miarę Waszych oczekiwań. Posiadam doświadczenie w branży filmowej, od kilku lat realizuję reportaże filmowe, filmy krótkometrażowe. Realizuje filmy ze chrzcin, ślubów, roczków, prezenty filmowe i wiele innych.

Jestem absolwentem podyplomowych studiów z Realizacji Filmowej i Telewizyjnej na DSW we Wrocławiu, a także magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe z zakresu socjoterapii. Posiadam 8-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, pracowałem m.in. w domu dziecka i internacie, a obecnie jestem wychowawcą w środowiskowej świetlicy socjoterapeutycznej Stowarzyszenia Ocalić Szansę – SOS.

Film i praca z dziećmi i młodzieżą są moją pasją. Od lat prowadzę edukację filmową oraz warsztaty filmowe, już w trakcie studiów prowadziłem koło filmowe w Placówce Opiekuńczo – Interwencyjnej „Przystanek Dobrej Nadziei” we Wrocławiu, oraz DKF w Instytucie Pedagogiki.

W latach 2013 – 2015 r. prowadziłem sekcję filmową w Ośrodku Działań Twórczych „Światowid” we Wrocławiu. Od 2013 r. współpracuję z Gminnym Domem Kultury w Długołęce r., gdzie prowadzę sekcję filmową. Ponadto prowadzę warsztaty filmowe dla szkół w Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29 we Wrocławiu. Koordynowałem i realizowałem wiele projektów edukacyjno-filmowych m.in. we współpracy z Muzeum Historii Polski (w ramach projektu Patriotyzm Jutra), z Fundacją Dzieci Niczyje (Bezpieczne Dzieciństwo) oraz w projektach unijnych.

Jako pedagog i socjoterapeuta podczas zajęć filmowych zwracam szczególną uwagę na proces integracji grupy, uczę dzieci komunikacji, odpowiedzialności, podziału zadań w grupie i innych przydatnych umiejętności społecznych.
Prowadzone przeze mnie warsztaty mają charakter aktywny, gdyż uczestnicy mają okazję poznać podstawy pracy operatora, reżysera, montażysty, stanąć za kamerą jak i po jej drugiej stronie.

Dzieci i młodzież pod moim kierunkiem mają już za sobą kilkanaście krótkometrażowych produkcji filmowych oraz średniometrażowe dokumenty.

Od 2014 roku współpracuję na stałe z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Długołęce oraz z Gminą Długołęka gdzie realizuję relacje filmowe z wydarzeń kulturalnych oraz prowadzę warsztaty filmowe w ramach projektów.

Posiadam sprzęt potrzebny do realizacji filmowych oraz prowadzenia warsztatów filmowych ( kamery, statywy, sprzęt do realizacji dźwięku oraz rekwizyty).

Zapraszam do współpracy!
Rafał Wysocki
tel.667966532
email:akcja.film@wp.pl
http://www.akcjafilmowanie.com.pl