POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


IDEOGRAM
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Na rynku istnieje już wiele lat, do tego stopnia, że w sercach bardzo wielu ludzi wyrysował już swoje inicjały… i pozostawił wspomnienia. Nasza grupa to zgrany zespół wykwalifikowanych osób, które ukończyły liczne kursy i szkolenia, dla których fotografia jak i video nie jest tylko zabawą i czymś dodatkowym, a jest pasją i stylem życia. Nie boimy się niekonwencjonalnych rozwiązań, nie boimy się stanąć na wysokości zadania – zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do rejestrowania ceremonii zaślubin. Jeśli szukasz FOTOGRAFA – znalazłeś swój cel, jeśli szukasz VIDEO – jesteś na końcu swojej drogi, jeśli szukasz TELEDYSKU – my mówimy: TAK, jeśli poszukujesz PROJEKTANTÓW – nie musisz szukać dalej. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje! Pomyślisz – jeśli ktoś jest dobry we wszystkim, tak naprawdę nie jest dobry w niczym… I taka jest prawda! Dlatego MY jesteśmy zespołem ludzi, z których każdy specjalizuje się w swojej dziedzinie. Od każdego z nas możesz wymagać: profesjonalizmu, innowacyjności, kreatywności, staranności, rzetelności. Na początku staramy się poznać ludzi, z którymi mamy do czynienia. Chcemy żeby pamiątka ślubu – czy to będą zdjęcia, czy to będzie film były jedyne w swoim rodzaju. Żeby fotografia i film opowiadała o ludziach, bo bez nich by nie istniała… :) Gdy już się poznamy ustalamy warunki – jakie to mają być zdjęcia, czego od nas oczekujecie, jakich zdjęć chcecie – zrobimy wszystko – od standardowych portretów, po zdjęcia pełne pasji, magii i wyrazu.


Fotografia i Film to naprawdę szeroko rozwinięte dziedziny, które uwiecznią niepowtarzalne momenty w Waszym życiu:

narodziny dziecka,
sesja z brzuszkiem,
chrzciny, przyjęcie,
18-nastka,
30-stka,
50-stka,
25-lecie
Ślub
Rozwód – też!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli ktoś mówi, że coś jest niemożliwe – to właśnie my pokazujemy jak to ZROBIĆ! Albumy, foto-książki, teledyski są pamiątka, do której będziecie wracać, a w fotografiach będziecie odkrywać nowe rzeczy. Nasze projekty nie są masówką! Są indywidualne i jednorazowe – jak nasi Klienci.

Napędem do działania są dla nas słowa Ansel’a Adams:

Fotografia jako potężne medium wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania.
Jeśli wy już tego chcecie – my tylko pytamy – KIEDY :)?

Na koniec pozostało dla wielu osób najważniejsze- cena… Jest ustalana indywidualnie. Nie możemy podać standardowego cennika – prawie każdego Klienta oczekiwania są inne, jedno jest pewne – my zrobimy wyjątkowo – wyjątkowe zdjęcia i film.

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o sobie, a co do ceny na pewno się dogadamy.
Marcin Płoszyński
tel.794076908
email:@
http://www.ideogram.eu