POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Nowoczesny film ślubny w jakości Full Hd,4K Dron! Niesamowite zdjecia
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Jesteśmy grupą młodych, kreatywnych zapaleńców z bogatą wyobraźnią, dla których tworzenie obrazów jest pasją . Otwartość na Państwa oczekiwania i propozycje, nieograniczona fantazja i profesjonalizm w połączeniu z najlepszej klasy sprzętem, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawimy, że Państwa film i fotografie pozostaną wyjątkową i niezapomnianą pamiątką na długie lata.

Obszar działania

Swoją siedzibę mamy w Inowrocławiu, ale dojazd w najdalsze zakątki Polski nie stanowi dla nas problemu... Realizowaliśmy sesje zdjęciowe dla naszych klientów takich miastach jak: Władysławowo, Ustka, Gdańsk, Sopot, Gdynia. Jeżeli nie wiecie Państwo gdzie miałaby odbyć się sesja zdjęciowa, to my chętnie doradzimy. Znamy mnóstwo ciekawych miejsc gdzie zdjęcia wychodzą wyjątkowo.

Bezpieczeństwo danych

Jednym z głównych aspektów przy pracy z elektronicznym materiałem filmowym jest bezpieczeństwo danych. Przygotowany mamy system, który co 3h wykonuje automatycznie kopie bezpieczeństwa na wszystkich stacjach roboczych. Dzięki temu praca montażysty czy grafika zostaje w pełni zabezpieczona i możliwa jest do natychmiastowego odtworzenia

Zajmujemy się wideofilmowaniem i fotografią imprez okolicznościowych takich jak - wesela, studniówki, komunie, chrzciny, spotkania towarzyskie.
BEZETFOTOVIDEO Tomasz Znajdek
tel.502234104
email:biuro@bezetfotovideo.pl
http://www.bezetfotovideo.pl