POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Filmowanie Fotografia Ślubna | ViviSTUDIO
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się

Gwarantujemy indywidualne podejście, a także staranność i dbałość o szczegóły. Wasze oczekiwania traktujemy poważnie, dlatego też wszystko, co niezbędne, ustalamy wcześniej. Dzięki temu podczas swojego wielkiego dnia możecie rozkoszować się każdą chwilą, mając pewność, że materiał przygotowany przez nas zadowoli Was w stu procentach. Efektem naszej pracy jest personalizowany reportaż, charakteryzujący się niepowtarzalnym klimatem.

W skład pakietu filmowego wchodzi rejestracja przygotowań, błogosławieństwa, ślubu a także wesela. Z zarejestrowanej całości przygotowujemy dla Was film a także teledysk (skrót filmowy). Całość otrzymujecie od nas w stylowym opakowaniu wraz z pendrive'm w formacie MP4.

Filmując posługujemy się techniką video DSLR (aparatami cyfrowymi), bądź kamerą w jakości Full HD. Filmujemy sprzętem firmy Canon i Panasonic. Podczas pracy posługujemy się wieloma akcesoriami (m.in. stabilizatorami, sliderami, monopodami, dronem, rejestratorami, itd.), które pozwalają uzyskać filmowe kadry a końcowy efekt jest bardziej emocjonujący.

Fotografia ślubna to utrwalona w obrazach historia o miłości, emocjach i szczęściu. Zdjęcia, które wykonujemy są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień, nie ma w nich sztucznego reżyserowania ani udawania. Wyznajemy filozofię, że fotograf ślubny ma za zadanie wyłapać jak najwięcej pięknych chwil i zamrozić je dla Państwa w wyjątkowych obrazach.

W skład pakietu wchodzą zdjęcia z błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, reportażu z wesela, a także sesji plenerowej. Na życzenie sesja plenerowa odbywa się w wybranym przez Was dniu. Otrzymujecie od nas kilkaset zdjęć w formie cyfrowej, a także 30 wybranych przez nas zdjęć w formacie 15x23 cm.
ViviSTUDIO
tel.737919887
email:kontakt@vivistudio.pl
http://www.vivistudio.pl