POLECAM NA WESELE

POLECAM NA WESELE - najnowocześniejszy portal branży weselnej.


**************************************************************************************************


Filmowanie 4 K , Fotografia,Fotobudka w pakiecie Taniej
Aby dodać do planera weselnego - Zaloguj się
Proponujemy Państwu pełny fotoreportaż obejmujący całość uroczystości weselnej zaczynając od domu Pana Młodego, poprzez błogosławieństwo, kościół, życzenia, przyjęcie weselne, oczepiny, kończąc na plenerze - zdjęcia bez ograniczeń na DVD,nielimitowany pobyt na weselu.
Plener wymaga więcej czasu (około 4 godz.) więc kiedy nie ma możliwości wykonania fotograficznej sesji plenerowej w tym samym dniu, ustalamy inny termin.
Nasze fotografie ślubne i weselne są naturalne, z zaskoczenia tak, aby pokazywały klimat i nastrój tego niezwykłego dnia.
Oferujemy również możliwość wywołania fotografii w dowolnym formacie na papierze. Wykonujemy fotoksiążki i fotoalbumy.

Filmowaniem zajmujemy się zawodowo od 1989 roku. Od tego czasu nieprzerwanie i prężnie działamy.Teren działania Puławy, Lublin, Radom, Warszawa. W naszych produkcjach łączymy doskonały warsztat filmowy z najnowszymi trendami.Podejmiemy się realizacji każdego nietypowego zadania. Polecamy nasze usługi także firmom i instytucją oferując spoty i filmy reklamowe, dokumentalne, oraz wykonujemy komputerowy montaż z materiałów powierzonych i przegrywanie z różnych nośników i formatów.
Co nas WYRÓŻNIA: długość filmu i czas filmowania nie jest limitowany, udostępniamy oryginał, dajemy termin na sprawdzenie filmu, a zmiany wykonujemy bezpłatnie, przy dwóch kamerzystach wszystkie rozwiązania technologiczne udostępniamy bezpłatnie, zwiastun filmu do internetu publikujemy z indywidualnym linkiem gratis.
CENTRUM USŁUG WESELNYCH Krzysztof Staniak
tel.503564196
email:handmix@interia.pl
http://www.handmix.pl